Plazh ne CANJ – Hotel MONTE MARE 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator

Spastroje
Të rritur:
ose kontakto:

🔹Plazh ne CANJ ne hotel MONTE MARE 4 YJE (vija e dyte te plazhit)

🔸Ekskursione te ndryshme cdo dite per te vizituar plazhe te ndryshme te Rivieres Malazeze.
** Budva
** Kotor
** Ploce
** Canj
** Plazhi Mbretereshes
** Ishulli Hawai
.
MUAJI QERSHOR
Nisje 5 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  465 €
Nisje 7 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  465€
Nisje 12 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 465 €
Nisje 14 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  465€
Nisje 19 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 545 €
Nisje 21 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 545 €
Nisje 26 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 545 €
Nisje 28 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 545 €
👇👇👇
MUAJI KORRIK
Nisje 3 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 545 €
Nisje 5 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 545 €
Nisje 10 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 670 €
Nisje 12 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 670 €
Nisje 17 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 670 €
Nisje 19 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 670 €
Nisje 24 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 670 €
Nisje 26 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 670 €
Nisje 31 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 670 €
👇👇
MUAJI GUSHT
Nisje 2 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 670 €
Nisje 7 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 670 €
Nisje 9 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 670 €
Nisje 14 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 670 €
Nisje 16 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  670 €
Nisje 21 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  670 €
Nisje 23 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  670 €
Nisje 28 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  465 €
Nisje 30 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  465 €
👇
MUAJI SHTATOR
Nisje 4 Shtator — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 465 €
Nisje 6 Shtator — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 465 €

PROGRAMI I DETAJUAR

DITA 1:

-Nisja nga Tirana ne oren 6:00.
-Nisja nga Durresi ne oren 5:00.
-Nisja nga Shkodra ne oren 7:30
ne drejtim te Malit te Zi duke kaluar nga pika kufitare e Muriqanit.
*Ndalese per kafen e mengjesit pak km pasi te kalojme doganen dhe me pas vazhdimi i udhetimit per ne Canj, ne qytezen e bukur bregdetare te Malit te Zi. Plazhi i Canj-it eshte perla e Rivieres Malazeze. Me nje plazh me guraleca dhe ujin e kristalt ngjyre blu te thelle, Canji te ngjason me plazhet e bukura te Jugut tone si Jal dhe Himar. Nje lum qe buron nga malet perball deperton ne det duke e ndare ne gjysma, dhe gjelberimi rrethuese i jep me shume bukuri natyres se qytezes Canj.
*Kohe e lire per plazh dhe shijuar facilitetet e hotelit dhe sherbimin All Inclusive.

 

DITA 2:

*Kohe e lire per plazh dhe shijuar facilitetet e hotelit dhe sherbimin All Inclusive.

 

DITA 3:

*Kohe e lire per plazh dhe shijuar facilitetet e hotelit dhe sherbimin All Inclusive.

*OPSIONALEEkskursion ne Budva & Plazh ne ishullin Hawai me anije.
*Pas mengjesit ne hotel, nga moli i Canj fillojme aventuren tone blu duke lundruar me anije nga Canj ne Budva. Mberritja ne Budva, vizite e qytetit te vjeter te Budvas ne shoqerine e guides.
Plazhi i pare qe vizitojme ne kete lundrim do jete ishulli Shen Nikolla, i cilesuar ndryshe edhe si Ishulli “HAWAI”. Kohe e lire per plazh ne ishull.
Pas plazhit ne “Hawai” lundrojme drejt Shen Stefanit.  Mberritja ne Shen Stefan dhe kohe e lire per plazh afer ishullit, ku ju ftojme te hidheni nga anija ne ujin e kristalt te Adriatikut.
Vazhdimi i aventures tone blu, ne plazhin e Mbretereshes. Kohe e lire per plazh, me pas kthimi ne Canj.
Ekskursioni starton nga Porti i Canjit ne oren 09:00 te mengjesit dhe kthimi 17:30. (Kjo shëtitje e mrekullueshme kushton 35 eur për të rritur dhe 25 eur për fëmijët (4 – 10 vjec).

 

DITA 4:

*Kohe e lire per plazh dhe shijuar facilitetet e hotelit dhe sherbimin All Inclusive.

*OPSIONALE: Plazh ne Ploce dhe Ekskursion ne Kotor.
Pas mengjesit ne hotel, do udhetojme drejt Plazhit te Ploces, nje nder plazhet me te famshem te Budves, per lojerat e ndryshme ujore si Jet Ski, Parasilling, Banana Boat Ride, Fly Board, etj. Ne Ploce nuk mungojne gjithashtu edhe Schiuma Party me DJ vendas.
Pas plazhit ne Ploce, pasdite largohemi per te vizituar qytetin e Kotorit. Ne shoqerine e guides vizitojme kalane trekendore te Kotorit, duke pershkruar qytetin e vjeter. Do te shikojme shtepi te ndryshme ne brendesi te kalase me stema familjesh feduale te gdhendura ne portat e shtepive, dhe katedralen e bukur te Kotorit.  Shetitja ne qytetin e vjeter mund te vazhdoje duke ecur mbi muret e kalase, ose duke u ngjitur ne shtegun e vjeter qe te drejton ne majen e Kalase ku ndodhet citadela, pallati mbreteror i sunduesve te Kotorit (ku nder to permendim edhe mbretereshen Teuta).
Sipas deshires se grupit mund te organizojme shetitje me varka ne gjirin e Kotorit.
Pas vizites ne Kotor kthehemi ne hotel ne mbremje. (Kjo shëtitje e mrekullueshme kushton 25 eur për të rritur dhe 15 eur për fëmijët (4 – 10 vjec).

 

DITA 5:

*Kohe e lire per plazh dhe shijuar facilitetet e hotelit dhe sherbimin All Inclusive.

*OPSIONALE:  Mund te vizitoni Plazhin e Mbretereshes nese keni deshire (vajti – ardhje) behet vetem me varka dhe kushton 5€. Informacion: Varkat nisen cdo 30 minuta.
Plazhi i mbretereshes ne Canj, eshte nje gji i virgjer me nje bukuri te rrallë, nje plazh unikal i Rivieres Malazeze qe duhet te vizitohet nga ju.
Ne mbremje mund te shetisni ne bulevardin buze detit te Canj duke frekuentuar lokalet dhe baret e zones.
Per rezervimin e varkave, guida do jete ne dispozicionin tuaj.

 

 

DITA 6:

Kohe e lire per plazh ne Canj deri ne oren 14:00.
Nisja me pas per ne Shkoder, Tirane, Durres.

 

Në çmim përfshihet

1) Akomodimi për 5 netë në Hotel Monte Mare 4 Yje, buzë plazhit, ne dhome me pamje nga detit.
2) Shërbimi All Inclusive në hotel (mengjes + dreke + darke + pijet pa limit + mes vakte).
3) Transferta Tiranë – Hotel – Tiranë.
4) Shezllonet e Pishines.
5) Shezllonet e Plazhit.
6) Spa e hotelit (sauna, hamam).
7) Asistenca nga stafi i agjensisë gjatë qëndrimit në hotel.

Në çmim nuk përfshihet

1) Taksa turistike 1.5€ personi për natë e cila paguhet në recepsion.
2) Ekskursionet opsionale

Shenime:

Duhet të dini se:
👇👇👇
DOGANA
➤ Për kalimin e doganës ju nevojitet pashaportë ose kartë Identitetit me vlefshmëri minimumi 3 muaj.
➤Per tu bere pjesemarres ne ekskursionin e Dubrovnik, ju nevojitet pasaporte me vlefshmëri minimumi 6 muaj.
——————————————————
POLITIKAT E ÇMIMIT PËR FËMIJËT
Foshnje 0 – 2.99 vjec përfiton paketën falas për akomodim me 2 të rritur në dhomë.
➤ Fëmija i parë në moshën 3 – 11.99 vjeç paguan 150€
➤ Fëmija i dytë në moshën 3 – 11.99 vjeç paguan 250€

——————————————————

INFORMACIONE
► Akomodimi ne dhome teke (sngle) është me ekstra pagesë ne vlerën 50% mbi çmimin për person.
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo, atëherë do të jenë dy krevate teke të bashkuar.
► Nëse shtrati për personin e tretë/katërt nuk do jetë standart, atëherë do jetë sofa bed (shtrat i shtuar në dhomë).
► Operatori Turistik nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, ekspuls, skadenca e mjetit identifikues, etj.
► Nëse nuk i keni mbushur 18 vjec dhe udhëton pa praninë e njërit ose asnjërit prej prindërve, ju nevojitet prokurë e noterizuar në gjuhën angleze.
►Ekziston mundësia që disa nga përmbajtjet e hotelit/udhëtimit të mos jenë aktualisht në funksion për shkak të rrethanave objektive, të cilat operatori nuk mund të ndikojë.
► Cmimet dhe disponueshmeria e muzeumeve, ekskursioneve dhe cdo aktivitet tjeter lokal mund te ndryshojne dhe jane pergjegjesi e vete Operatoreve Lokale qe mundesojne keto shitje.

Të sugjeruara
Plazh ne CANJ - Hotel MONTE MARE 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive. Dhome me Pamje nga Deti. Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim.
Shiko Detaje
Plazh ne MALIN E ZI (All Inclusive) - Carine Hotel Kumbor 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
Shiko Detaje
Plazh ne CANJ - Hotel MONTENEGRO 4⭐- 3 Ditë (2 Netë) ➡ – Nisje 9, 16, 23, 30, Qershor / 7, 14, 21, 28, Korrik / 4, 11, 18, 25, Gusht / 1, 8, Shtator
Akomodim ne hotel Montenegro 4 Yje ne Canj buze plazhit, ne sherbimin Mengjes + Darke. Dhome me pamje nga deti ose nga mali sipas disponibilitetit
Shiko Detaje
Plazh ne MALIN E ZI (All Inclusive) - Carine Hotel PARK 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
Shiko Detaje
Hotel MONTENEGRINA 4 Yje (All Inclusive), Budva – Fillon nga 76€/nata!
Hotel MONTENEGRINA 4 Yje eshte i vendosur ne zonen e Rafailovic, Budva dhe ofron sherbimin All Inclusive!  
Shiko Detaje
Resort PEARL BEACH 4 Yje (All Inclusive), Canj – Fillon nga 89€/nata!
Sherbimi All Inclusive. Mini akuapark per femije. Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Resorti ndodhet ne vijen e pare te plazhit.
Shiko Detaje