VEA Travel - Paketa Plazhi All Inclusive ne Resorte 4 Yje dhe 5 Yje ne Ishujt e Greqise, Riviera e Malit te Zi, Antalia, Bodrum, Barcelone, Hugharda. Paketa Turistike me Guid me Avion ne Europe. Paketa Turistike me Guid me Autobuz ne Ballkan. Oferta Turistike. BIleta Avioni. Rezervime Hoteli. Paketa Individuale. Agjensi Turistike. Tur Operator! - Nje Bote Per Tu Pare...
PLAZH NË ISHUJT E GREQISË
279.00
PLAZH NË ZAKYNTHOS – Hotel Strada Marina 4⭐ – 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 6, 13, 20, 27 Qershor / 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
Zakynthos akomodimi në Hotel Strada Marina 4* dhe eksplorimi i plazheve më të bukura si Navagios Beach (eskursion me traget), Zante Aqua Village, Porto Zoro, Laganas Beach. Hoteli i pozicionuar në qëndër të qytetit kryesorë të ishullit, Zante.
Shiko Detaje
510.00
PLAZH NË KORFUZ - Messonghi Beach Holiday Resort 4⭐ - 7 Ditë (6 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 5, 12, 19, 26 Qershor / 3, 10, 17, 24, 31 Korrik / 7, 14, 21, 28 Gusht
☺️ Akomodim ne resort Messonghi Beach ne Korfuz buze plazhit, ne sherbimin All Inclusive se bashku me transportin dhe bileten e tragetit☺️
Shiko Detaje
409.00
PLAZH NË ZAKYNTHOS – All Inclusive - Zante Royal Resort 4⭐ – 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 6, 13, 20, 27 Qershor / 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
PLAZH NË ZAKYNTHOS në shërbimin ALL INCLUSIVE me akomodim në Zante Royal Resort 4* dhe eksplorimi i plazheve më të bukura si Navagios Beach (ekskursion me traget), Zante Aqua Village, Porto Zoro, Laganas Beach. Resorti i pozicionuar buzë plazhit.
Shiko Detaje
299.00
PLAZH NË LEFKADA – Hotel Lefkas 4⭐ – 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 13, 20, 27 Qershor / 4, 11, 26 Korrik / 1, 6, 11, 16, 21, 26 Gusht
I vetmi organizim me akomodim në Hotel 4 yje në qëndër të Lefkadës dhe buze detit. Shijoni jetën e natës të Lefkadës. Argëtohuni në plazhet më të bukura si Porto Kasiki, Kathizma, Agio Nikita, Meganisi, Skorpios...
Shiko Detaje
Shiko të gjitha
PLAZH NË RIVIERËN MALAZEZE
495.00
Plazh ne MALIN E ZI (All Inclusive) - Carine Hotel PARK 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
Shiko Detaje
229.00
Plazh ne CANJ - Hotel MONTENEGRO 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 11, 18, 25, Qershor / 2, 9, 16, 23, 30, Korrik / 6, 13, 20, 27, Gusht / 3 Shtator
Akomodim ne hotel Montenegro 4 Yje ne Canj buze plazhit, ne sherbimin Mengjes + Darke. Dhome me pamje nga deti ose nga mali sipas disponibilitetit
Shiko Detaje
545.00
Plazh ne MALIN E ZI (All Inclusive) - Carine Hotel Kumbor 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
Shiko Detaje
99.00
Plazh ne CANJ - Hotel MONTENEGRO 4⭐- 3 Ditë (2 Netë) ➡ – Nisje 9, 16, 23, 30, Qershor / 7, 14, 21, 28, Korrik / 4, 11, 18, 25, Gusht / 1, 8, Shtator
Akomodim ne hotel Montenegro 4 Yje ne Canj buze plazhit, ne sherbimin Mengjes + Darke. Dhome me pamje nga deti ose nga mali sipas disponibilitetit
Shiko Detaje
467.00
Plazh ne CANJ - Hotel MONTE MARE 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive. Dhome me Pamje nga Deti. Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim.
Shiko Detaje
Shiko të gjitha
HOTELE ALL INCLUSLIVE - RIVIERA E MALIT TË ZI
285.00
Hotel Carine PARK 4 Yje (All Inclusive), Bijela – Fillon nga 95€/nata!
Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
Shiko Detaje
267.00
MONTE MARE Hotel 4 Yje (All Inclusive), Canj – Fillon nga 89€/nata!
Sherbimi All Inclusive. Nje Femije FALAS. Dhome me Pamje nga Deti. Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim.
Shiko Detaje
315.00
Hotel Carine KUMBOR Superior 4 Yje (All Inclusive), Portonovi – Fillon nga 105€/nata!
Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
Shiko Detaje
267.00
Resort PEARL BEACH 4 Yje (All Inclusive), Canj – Fillon nga 89€/nata!
Sherbimi All Inclusive. Mini akuapark per femije. Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Resorti ndodhet ne vijen e pare te plazhit.
Shiko Detaje
267.00
Hotel VILA PETRA Superior 4 Yje (All Inclusive), Budva – Paketa per 3 Nete / 4 Nete / 5 Nete / 6 Nete / 7 Nete
Akomodim ne hotel Vila Petra Superior 4 Yje ne Budva, Becici, buze plazhit, ne sherbimin All Inclusive (dhoma me pamje nga deti ose nga mali sipas disponibilitetit)
Shiko Detaje
228.00
Hotel MONTENEGRINA 4 Yje (All Inclusive), Budva – Fillon nga 76€/nata!
Hotel MONTENEGRINA 4 Yje eshte i vendosur ne zonen e Rafailovic, Budva dhe ofron sherbimin All Inclusive!  
Shiko Detaje
Shiko të gjitha