BEOGRAD — 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 24 Mars / 8; 15; 29 Prill

Spastroje
Të rritur:
Fëmije (2-12 vjec):
ose kontakto:

VIZITOJME
🔹Beograd
🔸Lundrim ne Danub
.

▶▶▶▶◀◀◀◀
KY UDHETIM DO TE REALIZOHET NE DATAT E MEPOSHTME
👇👇👇
MUAJI MARS

Nisje 24 Mars — 3 Dite (2 Nete) — Cmimi 129€
👇👇
MUAJI PRILL
Nisje 8 Prill — 3 Dite (2 Nete) — Cmimi 129€
Nisje 15 Prill — 3 Dite (2 Nete) — Cmimi 129€
Nisje 29 Prill — 3 Dite (2 Nete) — Cmimi 129€
👇
Akomdodimi ne hotel 4 Yje ne Beograd per 2 nete

PROGRAMI I DETAJUAR

DITA 1:

➤ Tirana në orën 04:30  nga sheshi piazza (mbrapa muzeut kombetar)
➤ Durres në orën 03:30  nga pallati sportit
Vazhdojme udhetimit per ne shtetin e Serbise me ndalesa gjate rruges per pushime dhe dreke.
Mberritja ne Beograd dhe sistemi ne hotel. Darka ne restorain e hotelit.
*Mbremja e lire

 

DITA 2:

Mëngjesi në Hotel.
Pas mengjesit  vazhdojme vizitat ne qytetin e Beogradin duke filluar me Bashkine e qytetit, ura Branko edhe ura e re e qytetit Ada, lagjet diplomatike si Senjak edhe Dedinje, Parku Kalemegdan ku gjenden rrenojat romake te qytetit antik, Statuja e Fitores, Rruga kryesore tregtare e Beogradit Kneza Mihaila.
Do të shkojmë me pas ne Novi Beograd për të vizituar parkun e Miqësisë, USCE, zyrat e Komitetit Qëndror të partisë Komuniste edhe “Bllokun” e Novi Beograd.
Me pas shetitje me anije ne Danub per 60 minuta duke vitiuar qytetin e Beogradit nga kendveshtrim tjeter (opsionale 10 euro)
Pas vizites ne Danub, kohe e lire per shopping.
Kthimi ne hotel pasdite. Darka ne restorantin e hotelit
Mbremje e lire
**Realizimi i lundrimit ne Danub eshte ne varesi te kushteve atmosferike.

 

DITA 3:

Mëngjesi në Hotel.
Pas mengjesit nisemi për në Shqiperi duke kaluar nga dogana e Merdares dhe duke pershkruar teritorin e Kosoves
Ndalesa per pushime gjate rruges dhe mberritja ne Tirane dhe Durres ne mbremje.

.

 

Në çmim përfshihet

1. Transporti vajtje – ardhje sipas programit me autobuz / minibuz turistik
2. Akomodimi ne hotel 3 Yje ose4 Yje ne Beograd per 2 nete
3. Mengjei dhe Darka ne hotel
4. Guida (shoqëruesi)

.

Në çmim nuk përfshihet

a) Drekat
b) Hyrjet në monumente, muzeume, parqe
c) Lundrimi ne Danub 10 euro personi
d) Taksa Turistike 1,5 euro personi per nate e cila paguhet ne recepsionin e hotelit

.

Shenime:

►Duhet të dini se:
👇👇👇

Nisja do të bëhet si më poshtë:
➤ TIRANË: Ora 04:30 nga sheshi piazza (mbrapa muzeut kombëtar)
➤ DURRËS: Ora 03:30 nga pallati sportit
——————————————————
POLITIKAT E ÇMIMIT PËR FËMIJËT
➤ Fëmijët deri në moshën 11,99 vjeç paguajnë 30€ me pak nga cmimi i paketes per akomodim me 2 te rritur
——————————————————
DOGANA
➤ Për kalimin e doganës ju nevojitet pashaportë ose kartë identiteti me vlefshmëri minimumi 3 muaj

——————————————————
INFORMACIONE

► Akomodimi ne dhome teke (sngle) është me ekstra pagesë ne vlerën 50% mbi çmimin për person
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo, atëherë do të jenë dy krevate teke të bashkuar
► Operatori Turistik nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshmë sic janë mungesë dokumentacioni, ekspuls, etj.
► Nëse nuk i keni mbushur 18 vjec dhe udhëton pa praninë njërit ose asnjërit prej prindërve, ju nevojitet prokurë e noterizuar
——————————————————

 

Të sugjeruara
PLAZH NË ZAKYNTHOS – All Inclusive - Zante Royal Resort 4⭐ – 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 6, 13, 20, 27 Qershor / 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
Zakynthos ne sherbimin ALL INCLUSIVE me akomodim ne Zante Royal Resort 4* dhe eksplorimi i plazheve me te bukura si Navagios Beach (eskursion me traget), Zante Aqua Village, Porto Zoro, Laganas Beach. Resorti i pozicionuar buze plazhit
Shiko Detaje
Pranverë në LEFKADA –– 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 8 Prill / 29 Prill
Pranvere me arome plazhi... ne ishullin e bukur te Lefkades
Shiko Detaje
ATHINE — 4 Dite (3 Nete) ➡ Nisje 23 Mars
A keni vizituar Tempullin e Zeusit...
Shiko Detaje
Plazh ne HOTEL VILA PETRA SUPERIOR 4 Yje, BUDVA (All Inclusive) – Fillon nga 267€
Akomodim ne hotel Vila Petra Superior 4 Yje ne Budva, Becici, buze plazhit, ne sherbimin All Inclusive (dhoma me pamje nga deti ose nga mali sipas disponibilitetit)
Shiko Detaje
VENECIA - VERONA - LIQENI GARDA — 4 Dite (3 Nete)➡ Nisje 23 Mars
Eja provo nje shtetije fantastike me gondola ne Venecia
Shiko Detaje
ZVICER – Alpet TITLIS –– 4 Ditë (3 Netë) ➡ Nisje 28 Prill
Te gjithe klientet tone e thojne: "Ky eshte Nje Udhetim Mbreslenes, te skalitet ne emcione te forta"
Shiko Detaje