Plazh ne CANJ – Hotel MONTENEGRO 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 11, 18, 25, Qershor / 2, 9, 16, 23, 30, Korrik / 6, 13, 20, 27, Gusht / 3 Shtator

Spastroje
Të rritur:
ose kontakto:

🔹Plazh ne CANJ ne hotel MONTENEGRO 4 YJE (vija e pare e plazhit)

🔸Ekskursione te ndryshme cdo dite per te vizituar plazhe te ndryshme te Rivieres Malazeze.
** Budva
** Kotor
** Ploce
** Canj
** Plazhi Mbretereshes
** Ishuli Hawai
.
▶▶▶▶◀◀◀◀
DATAT E NISJEVE DHE CHECK IN HOTEL SI ME POSHTE:
👇👇👇👇
MUAJI QERSHOR
Nisje 11 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — çmimi 229 €
Nisje 18 Qershor — 6 Dite (5 Nete) —çmimi 249 €
Nisje 25 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — çmimi 249 € 
👇👇👇
MUAJI KORRIK
Nisje 2 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — çmimi 299 €
Nisje 9 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — çmimi 299 €
Nisje 16 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — çmimi 319 €
Nisje 23 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — çmimi 319 €
Nisje 30 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — çmimi 319 € 
👇👇
MUAJI GUSHT
Nisje 6 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — çmimi 319 €
Nisje 13 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — çmimi 319 €
Nisje 20 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — çmimi 319 €
Nisje 27 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — çmimi 299 € 
👇
MUAJI SHTATOR
Nisje 3 Shtator — 6 Dite (5 Nete) — çmimi 229 € 

⭐⭐
Akomodimi në hotel Montenegro 4 Yje ne Canj, buze plazhit!

PROGRAMI I DETAJUAR

DITA 1:

-Nisja nga Tirana ne oren 6:00.
-Nisja nga Durresi ne oren 5:00.
-Nisja nga Shkodra ne oren 7:30
ne drejtim te Malit te Zi duke kaluar nga pika kufitare e Muriqanit.
*Ndalese per kafen e mengjesit pak km pasi te kalojme doganen dhe me pas vazhdimi udhetimit per ne Canj, ne qytezen e bukur bregdetare te Malit te Zi. Plazhi i Canj-it eshte perla e Rivieres Malazeze. Me nje plazh me guraleca dhe ujin e kristalt ngjyre blu te thelle, Canji te ngjason me plazhet e bukura te Jugut tone si Jal dhe Himar. Nje lum qe buron nga malet perball deperton ne det duke e ndare ne gjysma dhe gjelberimi rrethuese i jep me shume bukuri natyres se qytezes Canj.
Akomodimi ne hotel dhe kohe e lire per plazh.
Darka ne restorantin e hotelit.

 

DITA 2:

Kohe e lire per plazh ne detin e kristalt.

 

DITA 3:

Kohe e lire per plazh ne Canj ne detin e kristalt.

*OPSIONALEEkskursion ne Budva & Plazh ne ishullin Hawai me anije *.
*Pas mengjesit ne hotel, nga moli i Canj fillojme aventuren tone blu duke lundruar me anije nga Canj ne Budva. Mberritja ne Budva vizite e qytetit te vjeter te Budvas ne shoqerine e guides.
Plazhi i pare qe vizitojme ne kete lundrim do jete ishulli Shen Nikolla, i cilesuar ndryshe edhe si Ishulli “HAWAI”. Kohe e lire per plazh ne ishull.
Pas plazhit ne “Hawai” lundrojme drejt Shen Stefanit.  Mberritja ne Shen Stefan dhe kohe e lire per plazh afer ishullit, ku ju ftojme te hidheni nga anija ne ujin e kristalt te Adriatikut.
Vazhdimi aventures tone blu, ne plazhin e Mbretereshes. Kohe e lire per plazh dhe me pas kthimi ne Canj.
Ekskursioni starton nga Porti i Canjit ne oren 09:00 te mengjesit dhe kthimi 17:30. (Kjo shëtitje e mrekullueshme kushton 35 eur për të rritur dhe 25 eur për fëmijët (4 – 10 vjec).

 

DITA 4:

Kohe e lire per plazh ne Canj ne detin e kristalt.

*OPSIONALE: Plazh ne Ploce dhe Ekskursion ne Kotor.
Pas mengjesit ne hotel do udhetojme drejt Plazhit te Ploces, nje nder plazhet me te famshem te Budves, per lojerat e ndryshme ujore si Jet Ski, Parasilling, Banana Boat Ride, Fly Board, etj. Ne Ploce nuk mungojne gjithashtu edhe Schiuma Party me DJ vendas.
Pas plazhit ne Ploce, pasdite largohemi per te vizituar qytetin e Kotorit. Ne shoqerine e guides vizitojme kalane trekendore te Kotorit, duke pershkruar qytetin e vjete. Do te shikojme shtepi te ndryshme ne brendesi te kalase me stema familjesh feduale te gdhendura ne portat e shtepive, dhe katedralen e bukur te Kotorit.  Shetitja ne qytetin e vjeter mund te vazhdoje duke ecur mbi muret e kalase ose duke u ngjitur ne shtegun e vjeter qe te drejton ne majen e Kalase ku ndodhet citadela, pallati mbreteror i sunduesve te Kotorit (ku nder to permendim edhe mbretereshen Teuta).
Sipas deshires se grupit mund te organizojme shetitje me varka ne gjirin e Kotorit.
Pas vizites ne Kotor kthehemi ne hotel ne mbremje. (Kjo shëtitje e mrekullueshme kushton 25 eur për të rritur dhe 15 eur për fëmijët (4 – 10 vjec).

 

DITA 5:

Kohe e lire per plazh ne Canj ne detin e kristalt.

*OPSIONALE:  Mund te vizitoni Plazhin e Mbretereshes nese keni deshire (vajti – ardhje) behet vetem ma varka dhe kushton 5€. Informacion: Varkat nisen cdo 30 minuta.
Plazhi i mbretereshes ne Canj, eshte nje gji i virgjer me nje bukuri te rrallë, nje plazh unikal i Rivieres Malazeze qe duhet te vizitohet nga ju.
Ne mbremje mund te shetisni ne bulevardin buze detit te Canj duke frekuentuar lokalet dhe baret e zones.
Per rezervimin e varkave, guida do jete ne dispozicionin tuaj.

 

 

DITA 6:

Kohe e lire per plazh ne Canj deri ne oren 14:00.
Nisja me pas per ne Shkoder, Tirane, Durres.

 

Në çmim përfshihet

1. Akomodimin per 5 nete ne hotel Montenegro Canj 4 Yje
2. Sherbimi Mengjes + Darke bufe e hapur
3. Perdorimi i pishines se jashtme per te dy hotelet
4. Transferta Tirane (Durres) – Hotel – Tirane (Durres)
5. Asistenca nga shoqerues shqiptar per eskursionet

Në çmim nuk përfshihet

a. Drekat
b. Shezllonet e plazhit
c. Eskursionet Opsionale
d. Taksa turistike 1,5 euro personi

Shenime:

Duhet të dini se:
👇👇👇
DOGANA
➤ Për kalimin e doganës ju nevojitet pashaportë ose kartë Identitetit me vlefshmëri minimumi 3 muaj
——————————————————
POLITIKAT E ÇMIMIT PËR FËMIJËT
➤ Fëmijët deri në moshën 11.99 vjeç per akomodim me 2 te rritur ne dhome përfitojnë 50% ulje

——————————————————
INFORMACIONE
► Akomodimi ne dhome teke (sngle) është me ekstra pagesë ne vlerën 50% mbi çmimin për person.
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo, atëherë do të jenë dy krevate teke të bashkuar.
► Nëse shtrati për personin e tretë/katërt nuk do jetë standart, atëherë do jetë sofa bed (shtrat i shtuar në dhomë).
► Operatori Turistik nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, ekspuls, skadenca e mjetit identifikues, etj.
► Nëse nuk i keni mbushur 18 vjec dhe udhëton pa praninë e njërit ose asnjërit prej prindërve, ju nevojitet prokurë e noterizuar në gjuhën angleze.
►Ekziston mundësia që disa nga përmbajtjet e hotelit/udhëtimit të mos jenë aktualisht në funksion për shkak të rrethanave objektive, të cilat operatori nuk mund të ndikojë.
► Cmimet dhe disponueshmeria e muzeumeve, ekskursioneve dhe cdo aktivitet tjeter lokal mund te ndryshojne dhe jane pergjegjesi e vete Operatoreve Lokale qe mundesojne keto shitje.
——————————————————

Të sugjeruara
Plazh ne CANJ - Hotel MONTE MARE 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive. Dhome me Pamje nga Deti. Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim.
Shiko Detaje
Plazh ne MALIN E ZI (All Inclusive) - Carine Hotel Kumbor 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
Shiko Detaje
Plazh ne CANJ - Hotel MONTENEGRO 4⭐- 3 Ditë (2 Netë) ➡ – Nisje 9, 16, 23, 30, Qershor / 7, 14, 21, 28, Korrik / 4, 11, 18, 25, Gusht / 1, 8, Shtator
Akomodim ne hotel Montenegro 4 Yje ne Canj buze plazhit, ne sherbimin Mengjes + Darke. Dhome me pamje nga deti ose nga mali sipas disponibilitetit
Shiko Detaje
Plazh ne MALIN E ZI (All Inclusive) - Carine Hotel PARK 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
Shiko Detaje
Hotel MONTENEGRINA 4 Yje (All Inclusive), Budva – Fillon nga 76€/nata!
Hotel MONTENEGRINA 4 Yje eshte i vendosur ne zonen e Rafailovic, Budva dhe ofron sherbimin All Inclusive!  
Shiko Detaje
Resort PEARL BEACH 4 Yje (All Inclusive), Canj – Fillon nga 89€/nata!
Sherbimi All Inclusive. Mini akuapark per femije. Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Resorti ndodhet ne vijen e pare te plazhit.
Shiko Detaje