Destinacione

Filtro sipas çmimit

  510.00
  PLAZH NË KORFUZ - Messonghi Beach Holiday Resort 4⭐ - 7 Ditë (6 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 5, 12, 19, 26 Qershor / 3, 10, 17, 24, 31 Korrik / 7, 14, 21, 28 Gusht
  ☺️ Akomodim ne resort Messonghi Beach ne Korfuz buze plazhit, ne sherbimin All Inclusive se bashku me transportin dhe bileten e tragetit☺️
  Shiko Detaje
  299.00
  PLAZH NË LEFKADA – Hotel Red Tower 4⭐/ Hotel Lefkas 4⭐ – 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 13, 20, 27 Qershor / 4, 11, 16, 21, 26 Korrik / 1, 6, 11, 16, 21, 26, 31 Gusht

  Akomodimi në hotelet më cilësor të Lefkadës dhe argëtim në plazhet më të bukura si Porto Kasiki, Kathizma, Agio Nikita, Meganisi, Skorpios...

  Shiko Detaje
  409.00
  PLAZH NË ZAKYNTHOS – All Inclusive - Zante Royal Resort 4⭐ – 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 6, 13, 20, 27 Qershor / 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
  Zakynthos ne sherbimin ALL INCLUSIVE me akomodim ne Zante Royal Resort 4* dhe eksplorimi i plazheve me te bukura si Navagios Beach (eskursion me traget), Zante Aqua Village, Porto Zoro, Laganas Beach. Resorti i pozicionuar buze plazhit
  Shiko Detaje
  279.00
  PLAZH NË ZAKYNTHOS – Hotel Strada Marina 4⭐ – 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 6, 13, 20, 27 Qershor / 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
  Zakynthos akomodimi ne Hotel Strada Marina 4* dhe eksplorimi i plazheve me te bukura si Navagios Beach (eskursion me traget), Zante Aqua Village, Porto Zoro, Laganas Beach. Hoteli i pozicionua ne qender te qytetit kryesore te ishullit, Zante.
  Shiko Detaje