Plazh ne CANJ – Hotel MONTENEGRO 4⭐- 3 Ditë (2 Netë) ➡ – Nisje 9, 16, 23, 30, Qershor / 7, 14, 21, 28, Korrik / 4, 11, 18, 25, Gusht / 1, 8, Shtator

Spastroje
Të rritur:
ose kontakto:

🔹Plazh ne CANJ ne hotel MONTENEGRO 4 YJE (vija e pare e plazhit)

🔸Ekskursione te ndryshme cdo dite per te vizituar plazhe te ndryshme ne Rivieren e Malit te Zi.
** Budva
** Canj
** Plazhi Mbretereshes
** Ishuli Hawai
.
▶▶▶▶◀◀◀◀
DATAT E NISJEVE DHE CHECK IN HOTEL SI ME POSHTE:
👇👇👇👇
MUAJI QERSHOR
Nisje 9 Qershor — 3 Dite (2 Nete) — çmimi 99 €
Nisje 16 Qershor — 3 Dite (2 Nete) — çmimi 99 €
Nisje 23 Qershor — 3 Dite (2 Nete) —çmimi 119 €
Nisje 30 Qershor — 3 Dite (2 Nete) — çmimi 119 € 
👇👇👇
MUAJI KORRIK
Nisje 7 Korrik — 3 Dite (2 Nete) — çmimi 139 €
Nisje 14 Korrik — 3 Dite (2 Nete) — çmimi 139 €
Nisje 21 Korrik — 3 Dite (2 Nete) — çmimi 139 €
Nisje 28 Korrik — 3 Dite (2 Nete) — çmimi 139 €
👇👇
MUAJI GUSHT
Nisje 4 Gusht — 3 Dite (2 Nete) — çmimi 139 €
Nisje 11 Gusht — 3 Dite (2 Nete) — çmimi 139 €
Nisje 18 Gusht — 3 Dite (2 Nete) — çmimi 139 €
Nisje 25 Gusht — 3 Dite (2 Nete) — çmimi 139 € 
👇
MUAJI SHTATOR
Nisje 1 Shtator — 3 Dite (2 Nete) — çmimi 99 €
Nisje 8 Shtator — 3 Dite (2 Nete) — çmimi 99 €

PROGRAMI I DETAJUAR

DITA 1:

-Nisja nga Tirana ne oren 6:00.
-Nisja nga Durresi ne oren 5:00.
-Nisja nga Shkodra ne oren 7:30
ne drejtim te Malit te Zi duke kaluar nga pika kufitare e Muriqanit.
*Ndalese per kafen e mengjesit pak km pasi te kalojme doganen dhe me pas vazhdimi udhetimit per ne Canj, ne qytezen e bukur bregdetare te Malit te Zi. Plazhi i Canj-it eshte perla e Rivieres Malazeze. Me nje plazh me guraleca dhe ujin e kristalt ngjyre blu te thelle, Canji te ngjason me plazhet e bukura te Jugut tone si Jal dhe Himar. Nje lum qe buron nga malet perball deperton ne dete duke e ndare ne gjysma dhe gjelberimi rrethuese i jep me shume bukuri natyres se qytezes Canj.
Akomodimi ne hotel dhe kohe e lire per plazh.
Darka ne restorantin e hotelit.

 

DITA 2:

Kohe e lire per plazh ne detin e kristalt.

*OPSIONALEEkskursion ne Budva & Plazh ne ishullin Hawai me anije.
*Pas mengjesit ne hotel, nga moli i Canj fillojme aventuren tone blu duke lundruar me anije nga Canj ne Budva. Mberritja ne Budva, vizite e qytetit te vjeter te Budvas ne shoqerine e guides.
Plazhi i pare qe vizitojme ne kete lundrim do jete ishulli Shen Nikolla, i cilesuar ndryshe edhe si Ishulli “HAWAI”. Kohe e lire per plazh ne ishull.
Pas plazhit ne “Hawai” lundrojme drejt Shen Stefanit.  Mberritja ne Shen Stefan dhe kohe e lire per plazh afer ishullit, ku ju ftojme te hidheni nga anija ne ujin e kristalt te Adriatikut.
Vazhdimi aventures tone blu, ne plazhin e Mbretereshes. Kohe e lire per plazh, me pas kthimi ne Canj.
Ky ekskursion starton nga Porti i Canjit ne oren 09:00 te mengjesit dhe kthimi 17:30. (Kjo shëtitje e mrekullueshme kushton 35 eur për të rritur dhe 25 eur për fëmijët (4 – 10 vjec)
Darka ne restorantin e hotelit.

 

DITA 3:

Kohe e lire per plazh ne Canj ne detin e kristalt deri ne oren 15:00 dhe nisja  per Tirane / Durres

*OPSIONALE:  Mund te vizitoni Plazhin e Mbretereshes nese keni deshire (vajti – ardhje) behet vetem ma varka dhe kushton 5€. Informacion:Varkat nisen cdo 30 minuta.
Plazhi i mbretereshes ne Canj, eshte nje gji i virgjer me nje bukuri te rrallë, nje plazh unikal i Rivieres Malazeze qe duhet te vizitohet nga ju.
Ne mbremje mund te shetisni ne bulevardin buze detit te Canj duke frekuentuar lokalet dhe baret e zones.
Per rezervimin e varkave, guida do jete ne dispozicionin tuaj.

 

Në çmim përfshihet

1. Akomodimin per 2 nete ne hotel Montenegro Canj 4 Yje
2. Sherbimi Mengjes + Darke bufe e hapur
3. Perdorimi i pishines se jashtme
4. Transferta Tirane (Durres) – Hotel – Tirane (Durres)
5. Asistenca nga shoqerues shqiptar per ekskursionet

Në çmim nuk përfshihet

a. Drekat
b. Shezllonet e plazhit
c. Ekskursionet Opsionale
d. Taksa turistike 1,5 euro personi

Shenime:

Duhet të dini se:
👇👇👇
DOGANA
➤ Për kalimin e doganës ju nevojitet pashaportë ose kartë Identitetit me vlefshmëri minimumi 3 muaj
——————————————————
POLITIKAT E ÇMIMIT PËR FËMIJËT
➤ Fëmijët deri në moshën 11.99 vjeç per akomodim me 2 te rritur ne dhome përfitojnë 50% ulje

——————————————————
INFORMACIONE
► Akomodimi ne dhome teke (sngle) është me ekstra pagesë ne vlerën 50% mbi çmimin për person.
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo, atëherë do të jenë dy krevate teke të bashkuar.
► Nëse shtrati për personin e tretë/katërt nuk do jetë standart, atëherë do jetë sofa bed (shtrat i shtuar në dhomë).
► Operatori Turistik nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, ekspuls, skadenca e mjetit identifikues, etj.
► Nëse nuk i keni mbushur 18 vjec dhe udhëton pa praninë e njërit ose asnjërit prej prindërve, ju nevojitet prokurë e noterizuar në gjuhën angleze.
►Ekziston mundësia që disa nga përmbajtjet e hotelit/udhëtimit të mos jenë aktualisht në funksion për shkak të rrethanave objektive, të cilat operatori nuk mund të ndikojë.
► Cmimet dhe disponueshmeria e muzeumeve, ekskursioneve dhe cdo aktivitet tjeter lokal mund te ndryshojne dhe jane pergjegjesi e vete Operatoreve Lokale qe mundesojne keto shitje.
——————————————————

Të sugjeruara
Plazh ne CANJ - Hotel MONTE MARE 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive. Dhome me Pamje nga Deti. Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim.
Shiko Detaje
Plazh ne MALIN E ZI (All Inclusive) - Carine Hotel Kumbor 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
Shiko Detaje
Plazh ne CANJ - Hotel MONTENEGRO 4⭐- 3 Ditë (2 Netë) ➡ – Nisje 9, 16, 23, 30, Qershor / 7, 14, 21, 28, Korrik / 4, 11, 18, 25, Gusht / 1, 8, Shtator
Akomodim ne hotel Montenegro 4 Yje ne Canj buze plazhit, ne sherbimin Mengjes + Darke. Dhome me pamje nga deti ose nga mali sipas disponibilitetit
Shiko Detaje
Plazh ne MALIN E ZI (All Inclusive) - Carine Hotel PARK 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
Shiko Detaje
Hotel MONTENEGRINA 4 Yje (All Inclusive), Budva – Fillon nga 76€/nata!
Hotel MONTENEGRINA 4 Yje eshte i vendosur ne zonen e Rafailovic, Budva dhe ofron sherbimin All Inclusive!  
Shiko Detaje
Resort PEARL BEACH 4 Yje (All Inclusive), Canj – Fillon nga 89€/nata!
Sherbimi All Inclusive. Mini akuapark per femije. Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Resorti ndodhet ne vijen e pare te plazhit.
Shiko Detaje