pushime all inclusive - VEA Travel - Paketa Plazhi All Inclusive ne Resorte 4 Yje dhe 5 Yje ne Ishujt e Greqise, Riviera e Malit te Zi, Antalia, Bodrum, Barcelone, Hugharda. Paketa Turistike me Guid me Avion ne Europe. Paketa Turistike me Guid me Autobuz ne Ballkan. Oferta Turistike. BIleta Avioni. Rezervime Hoteli. Paketa Individuale. Agjensi Turistike. Tur Operator!
UDHËTIME TURISTIKE ME GUIDË ME AVION
639.00
PARIS - AMSTERDAM - BRUKSEL - ROTERDAM - HAGË — 5 Dite (4 Netë) ➡ Nisje 9 Tetor / 27 Nëntor / 24 Dhjetor
Kryeqytetet më të bukura të Europës në Një Super Udhëtim i organizuar në detaje
Shiko Detaje
299.00
ROMË – VATIKAN –– 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 12 Tetor / 24 Dhjetor
Nga madhështia e Koloseut tek magjia e Mikelangelos në kishat e Vatikanit....
Shiko Detaje
549.00
BARCELONE - MADRID - VALENCIA — 5 Ditë (4 Netë) ➡ Nisje 27 Nëntor / 25 Dhjetor
Vizitoni Barcelonën e Guell dhe Antonio Gaudit me Katedralen më Madheshtore në Botë: "La Sagrada Familia"
Shiko Detaje
439.00
ROMË – VATIKAN - FIRENCE - TOSKANA –– 4 Ditë (3 Netë) ➡ Nisje 26 Nëntor
Nga madhështia e Koloseut tek magjia e Mikelangelos në kishat e Vatikanit.... dhe peisazhet piktoreske te Toskanës
Shiko Detaje
499.00
Festat në ZVICËR –– 4 Ditë (3 Netë) ➡ Nisje 26 Nëntor / 24 Dhjetor
Të gjithë klientët tonë e thonë: "Ky është Një Udhëtim Mbreslënës, të skalitet në emocione të forta"
Shiko Detaje
549.00
VARSHAVE – KRAKOV – BERLIN — 5 Ditë (4 Netë) ➡ Nisje 26 Nëntor
Tur në Europën lindore, nga Berlini në Varshavë...
Shiko Detaje
Shiko të gjitha
UDHËTIME TURISTIKE ME GUIDË ME AUTOBUZ
119.00
KORFUZ (All Inclusive) –– 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 29 Shtator / 6 Tetor / 13 Tetor
Vizita turistike dhe All Inclusive... e gjen vetem ne Korfuz
Shiko Detaje
119.00
STAMBOLL — 4 Dite (3 Nete) ➡ Nisje 28 Shtator / 5, 12, Tetor / 26 Nentor
Vizite ne Stambollin e bukur. Shopping ne Grand Bazar dhe Qendrat Tregrare Outlet. Nate Turke ne traget.
Shiko Detaje
139.00
DUBROVNIK - CAVTAT - KOTOR -- (All Inclusive) –– 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 29 Shtator / 6 Tetor / 13 Tetor
Paketa me e kerkuar e stines: Dubrovnik magjik nje nje super resort All Inclusive
Shiko Detaje
84.00
DUBROVNIK – CAVTAT — (All Inclusive) –– 2 Ditë (1 Netë) ➡ Nisje 30 Shtator / 7 Tetor / 14 Tetor / 21 Tetor / 28 Tetor
Paketa me e kerkuar e stines: Dubrovnik magjik nje nje super resort All Inclusive
Shiko Detaje
75.00
SELANIK - UJEVARA EDESA –– 2 Ditë (1 Natë) ➡ Nisje 23 Shtator / 7, 21, Tetor
nga ujevara me e bukur e Greqise... ne Selanikun e modes dhe shopping
Shiko Detaje
69.00
MEDJUGORE - UJEVARAT E KRAVICES - MOSTAR –– 2 Ditë (1 Natë) ➡ Nisje 7, 21, Tetor
Perjetoni nga afer Mrekulline e quajtur MEDJUGORE
Shiko Detaje
65.00
METEORA - JANINE –– 2 Ditë (1 Natë) ➡ Nisje 30 Shtator / 14, 28 Tetor
Nga tempujt e Meteoras "pezull ne ajer"... ne Janinen e Ali Pashe Tepelene...
Shiko Detaje
279.00
VIENE - BUDAPEST - ZAGREB - BEOGRAD –– 5 Ditë (4 Netë) ➡ Nisje 25 Nentor / 23 Dhjetor
Elegance, Hijeshi, Klas, Lluks... ish-perandoria Austro-Hungareze nga Viena ne Budapest.
Shiko Detaje
129.00
SOFIE — 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 24 Nentor / 27 Nentor / 24 Dhjetor
Vizitoni Sofien me arkitekturat e saj unikale
Shiko Detaje
139.00
ATHINE - AKROPOLI — 3 Dite (2 Nete) ➡ Nisje 24 Nentor / 27 Nentor / 24 Dhjetor
A keni vizituar Tempullin e Zeusit, Parkun arkeologjik te Akropolit, Muzueu Kombetar,  sheshi “Manastiraqis”, Kullen e Erërave, Harku i Hadrianit,qytetet e Patres dhe Janines? Ne kete pakete do te gjeni datat dhe ofertat qe do ju cojne drejt nje udhetimi te paharrueshem dhe magjepses.
Shiko Detaje
129.00
SARAJEVE (Feste me Muzike Live) –– 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 13 Tetor / 24 Nentor / 27 Nentor / 24 Dhjetor
Vizite ne 4 destinacione: Sarajeve, Mostar, Medjugore, Ujverat e Kravices.
Shiko Detaje
Shiko të gjitha