Plazh ne HOTEL VILA PETRA SUPERIOR 4 Yje, BUDVA (All Inclusive) – Fillon nga 267€

Spastroje
Të rritur:
ose kontakto:

🔔 Rezervo deri me 31 Mars 2023, dhe Perfito OFERTAT
Paketa per 3 nete zbritje 50 euro per person
Paketa per 4 nete zbritje 70 euro per person
Paketa per 5 nete zbritje 90 euro per person
Paketa per 6 nete zbritje 105 euro per person


🌞 Plazh All Inclusive ne BUDVA

❗Hotel Vila Petra Superior 4 Yje, buze plazhit
❗Eksluzivitet i VEA Travel & partnereve te VEA Travel Group

 

PERIUDHA 2 – 19 Qershor
4 Dite (3 Nete) — Cmimi 267€
5 Dite (4 Nete) — Cmimi 356€
6 Dite (5 Nete) — Cmimi 445€
7 Dite (6 Nete) — Cmimi 534€
.
PERIUDHA 20 Qershor – 9 Korrik
4 Dite (3 Nete) — Cmimi 315€
5 Dite (4 Nete) — Cmimi 420€
6 Dite (5 Nete) — Cmimi 525€
7 Dite (6 Nete) — Cmimi 630€
.

PERIUDHA 10 Korrik – 25 Gusht
4 Dite (3 Nete) — Cmimi 387€
5 Dite (4 Nete) — Cmimi 516€
6 Dite (5 Nete) — Cmimi 645€
7 Dite (6 Nete) — Cmimi 774€
.


PERIUDHA  25 Gusht – 10 Shtator
4 Dite (3 Nete) — Cmimi 267€
5 Dite (4 Nete) — Cmimi 356€
6 Dite (5 Nete) — Cmimi 445€
7 Dite (6 Nete) — Cmimi 534€

PROGRAMI I DETAJUAR

PERSHKRIMI HOTELIT

I vendosur në Budva, ne nje nga plazhet me te famshem te Mali Zi si Becici, Hotel Vila Petra Superior 4 Yje hap dytert e tij me 1 maj 2023. Hoteli eshte i ndare midis dhomave superiore lluksoze dhe apartamenteve lluksoze, i pozicionuar ne vijen e pare te plazhit ofron 1 restorant, lounge bar dhe pishine te jashtme.
Dhomat jane te kompletuar me një banjo private, kondicioner, TV me ekran të sheshtë 42” me kablor dhe ballkon.
Gjatë qëndrimit në hotel mund të shijoni shërbimin All Inclusive në restoratin kryesor të hotelit (mëngjes + drekë + darkë), dhe pije pa limit ne barin e hotelit.
Shezllonet e pishinës janë të përfshirë ne cmim dhe te askesueshëm gjatë pushimeve tuaj në HOTEL VILA PETRA SUPERIOR 4 Yje.
Recepsioni punon 24 orë gjithashtu edhe wifi falas.
Në gjirin pranë hotelit ofrohen edhe sporte ujore si jet-ski, paraglading, flyboard, banana ride, shetitje me motoskaf, etj … ndërsa ofrohet edhe shërbimi me qera i makinave, motorëve dhe biçikletave.

Pasditet tuaj nuk do te jene kurre njesoj, pasi ndodheni ne Budva, ku gjate sezonit veror organizohet koncerte te ndryshme dhe clubet me te njohura te qytetit kane gjithmone DJ te ndryshem te ftuar per party.

Gjithashtu pak km me tutje mund te vizitoni Plazhin e ishullit Hawai (vajtie – ardhje behet behet cdo 30 minuta nga porti i Budvas dhe kushton 4-5€).

 

TRANSFERTA NGA 6 QYTETE

Transferta me autobuz komod turistik, me nisje te garantuar 4 here ne jave cdo dite  te hene, te merkure, te shtune, te diele si me poshte

MUAJI QERSHOR: Nisje : 3 Qershor / 4 Qershor / 5 Qershor / 7 Qershor / 10 Qershor / 11 Qershor / 12 Qershor / 14 Qershor / 17 Qershor / 18 Qershor / 19 Qershor / 21 Qershor / 24 Qershor / 25 Qershor / 26 Qershor / 28 Qershor

MUAJI KORRIK: Nisje : 1 Korrik / 2 Korrik / 3 Korrik / 5 Korrik / 8 Korrik / 9 Korrik / 10 Korrik / 12 Korrik / 15 Korrik / 16 Korrik / 17 Korrik / 19 Korrik / 22 Korrik / 23 Korrik / 24 Korrik / 26 Korrik / 29 Korrik / 30 Korrik / 31 Korrik

MUAJI GUSHT: Nisje : 1 Gusht / 2 Gusht / 3 Gusht / 5 Gusht / 6 Gusht / 7 Gusht / 9 Gusht / 12 Gusht / 13 Gusht / 14 Gusht / 16 Gusht / 19 Gusht / 20 Gusht / 21 Gusht / 23 Gusht / 26 Gusht / 27 Gusht / 28 Gusht / 30 Gusht

MUAJI SHTATOR: Nisje : 2 Shtator / 3 Shtator/ 6 Shtator

TIRANA: Nisje ora 6:00 nga sheshi piazza mbrapa muzeut kombetar — cmimi 20€
DURRES: Nisje ora 5:00 nga pallati sportit — cmimi 20€
SHKODER: Nisje ora 7:30 nga ura Bunes (karburat Luani) — cmimi 20€
—-
PRISHTINE: Nisje ora 4:00 nga parku autobuzave — cmimi 35€
FERIZAJ: Nisje ora 3:00 nga qendra tregtare Village — cmimi 35€
PRIZREN: Nisje ora 5:30 nga parku autobuzave — cmimi 35€

.

ESKURSIONET

Gjate qendrimit tuaj ne hotel, stafi i agjensise do te organizoje eskursione te ndryshme, duke mundesuar jo vetem qendrimin ne plazh por vizita dhe shetitje ne Kotor, Porto Montenegro, Dubrovnik dhe lundrimi me varka ne gjirin e Kotorit.

DUBROVNIK: cdo dite marte dhe dite te premte  (Cmimi person 40€ transferta me autobuz + guida)
Ne mengjes ne shoqerine e guides nisemi nga hoteli drejt Dubrovnikut (2 ore larg)
Ne shoqerine e guides do te viziojme qytetin e mrekullueshem te Dubrovnikut, i cili cilesohet si nje nga perlat e Adriatikut.  Raguza (emri i vjeter i Dubrovnikut) ka qene gjithmone ure komunikimi per Europen. Qyteti eshte pjese e Trashegimive Kulturore te UNESCO-s.
Vizita perfshin:
Manastirin Francescan & Domenican. Porta e Piles dhe Ujembledhesin  Onofrio,  Farmacia e Vjeter, Shetitorja kryesore e qytetit Stradun, Katedralja e qytetit ( Katedralja e St. Blaise, shenjtorit te Dubrovnikut do te jete nje eksperience e bukur per viziten tuaj), Pallati i Dukes, Kulla e Sahatit, Statujen e Heroit Orlando dhe Shkrimtarit Marin Drizic, Kullen e Mincetes. Portin e Qytetit. Me pas do te vizitojme Uren Tudjman e cila eshte ndertuar per nder te Presidentit te pare Kroat, Franjo Tudjman, gjate viteve 1999 – 2001.
Kthimi ne hotel pasdite

➤ KOTOR – PORTO MONTENEGRO: cdo dite te merkure dhe dite te shtune  (Cmimi person 20€ transferta me autobuz + guida)
Pas drekes ores 14:00 nisemi per te vizituar qytetin e Kotorit. Ne shoqerine e guides vizitojme kalane trekendore te Kotorit, duke pershkruar qytetin e vjeter ne rrugicat e gurta. Do te shikojme shtepi te ndryshme ne brendesi te kalase me stema familjesh feduale te gdhendura ne portat e shtepive, dhe katedralen e bukur te Kotorit.  Shetijta ne qytetin e vjeter mund te vazhdoje duke ecur mbi muret e kalase, ose duke u ngjitur ne shtegun e vjeter qe te drejton ne majen e Kalase ku ndodhet citadela, pallati mbreteror i sundueseve te Kotorit (ku nder to permendin edhe mbretereshen Teuta). Pas vizites ne Kotor udhetojme drejt Porto Montenegros. Vizite e portit me lluksoz ne Malin e Zi dhe te jahteve te shumta te ankoruara.
Kthimi ne hotel pasdite

.

FOTO TE HOTELIT

Në çmim përfshihet

1) Akomodimi në Hotel Vila Petra Superior 4 Yje, në Budva, buzë plazhit
2) Shërbimi All Inclusive në hotel (mengjes + dreke + darke + pijet pa limit)
3) Shezllonet e Pishines
4) Asistenca nga stafi i agjensisë gjatë qëndrimit në hotel

Në çmim nuk përfshihet

a) Transferta në hotel sipas qyteteve përkatëse

Shenime:

Duhet të dini se:
👇👇👇
DOGANA
➤ Për kalimin e doganës ju nevojitet pashaportë ose kartë Identitetit me vlefshmëri minimumi 3 muaj
——————————————————
POLITIKAT E ÇMIMIT PËR FËMIJËT
➤ Fëmijët deri në moshën 11.99 vjeç per akomodim me 2 te rritur ne dhome përfitojnë 50% ulje

——————————————————
INFORMACIONE

► Akomodimi ne dhome teke (sngle) është me ekstra pagesë ne vlerën 50% mbi çmimin për person
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo, atëherë do të jenë dy krevate teke të bashkuar
► Operatori Turistik nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshmë sic janë mungesë dokumentacioni, ekspuls, etj.
► Nëse nuk i keni mbushur 18 vjec dhe udhëton pa praninë njërit ose asnjërit prej prindërve, ju nevojitet prokurë e noterizuar
——————————————————

Të sugjeruara
PLAZH NË ZAKYNTHOS – All Inclusive - Zante Royal Resort 4⭐ – 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 6, 13, 20, 27 Qershor / 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
Zakynthos ne sherbimin ALL INCLUSIVE me akomodim ne Zante Royal Resort 4* dhe eksplorimi i plazheve me te bukura si Navagios Beach (eskursion me traget), Zante Aqua Village, Porto Zoro, Laganas Beach. Resorti i pozicionuar buze plazhit
Shiko Detaje
Pranverë në LEFKADA –– 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 8 Prill / 29 Prill
Pranvere me arome plazhi... ne ishullin e bukur te Lefkades
Shiko Detaje
ATHINE — 4 Dite (3 Nete) ➡ Nisje 23 Mars
A keni vizituar Tempullin e Zeusit...
Shiko Detaje
Plazh ne HOTEL VILA PETRA SUPERIOR 4 Yje, BUDVA (All Inclusive) – Fillon nga 267€
Akomodim ne hotel Vila Petra Superior 4 Yje ne Budva, Becici, buze plazhit, ne sherbimin All Inclusive (dhoma me pamje nga deti ose nga mali sipas disponibilitetit)
Shiko Detaje
VENECIA - VERONA - LIQENI GARDA — 4 Dite (3 Nete)➡ Nisje 23 Mars
Eja provo nje shtetije fantastike me gondola ne Venecia
Shiko Detaje
ZVICER – Alpet TITLIS –– 4 Ditë (3 Netë) ➡ Nisje 28 Prill
Te gjithe klientet tone e thojne: "Ky eshte Nje Udhetim Mbreslenes, te skalitet ne emcione te forta"
Shiko Detaje