Plazh ne MALIN E ZI (All Inclusive) – Carine Hotel Kumbor 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator

Spastroje
Të rritur:
ose kontakto:
🌞6 Dite Plazh në Carine Hotel Kumbor 4 Yje superior, buze plazhit

Ekskursione të ndryshme cdo ditë për të vizituar si:
** Kotor
** Porto Montenegro
** Dubrovnik
** Lundrim me Traget

MUAJI QERSHOR
Nisje 5 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  545 €
Nisje 7 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  545 €
Nisje 12 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 545 €
Nisje 14 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  545 €
Nisje 19 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  595€
Nisje 21 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 595 €
Nisje 26 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 595 €
Nisje 28 Qershor — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 595 €
👇👇👇
MUAJI KORRIK
Nisje 3 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 595 €
Nisje 5 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 595 €
Nisje 10 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 645 €
Nisje 12 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 645€
Nisje 17 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 645 €
Nisje 19 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 645 €
Nisje 24 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 645 €
Nisje 26 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 645 €
Nisje 31 Korrik — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 645 €
👇👇
MUAJI GUSHT
Nisje 2 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 645 €
Nisje 7 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 645 €
Nisje 9 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 645 €
Nisje 14 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 645 €
Nisje 16 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  645 €
Nisje 21 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  645 €
Nisje 23 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  645 €
Nisje 28 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  545 €
Nisje 30 Gusht — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi  545 €
👇
MUAJI SHTATOR
Nisje 4 Shtator — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 545 €
Nisje 6 Shtator — 6 Dite (5 Nete) — Cmimi 545 €

PROGRAMI I DETAJUAR

Tur dhe Plazh ne Rivieren Malazeze

DITA 1:

*Nisja nga Tirana ne oren 6:00.
-Nisja nga Durresi ne oren 5:00.
-Nisja nga Shkodra ne oren 7:30
ne drejtim te Malit te Zi duke kaluar nga pika kufitare e Muriqanit.
*Ndalese per kafen e mengjesit pak km pasi te kalojme doganen dhe me pas vazhdimi udhetimit per ne Portonovi, ne qytezen e bukur bregdetare te Malit te Zi. Me traget do te kalojme gjirin e Kotorit, lundrim i cili zgjat vetem 4 minuta. Sapo te zbresim nga trageti, arrijme ne Portonovi dhe akomodimi ne Carine Kumbor Hotel 4 Yje superior , buze plazhit.
*Kohe e lire per te shijuar facilitetet e hotelit dhe sherbimin All Inclusive (ushqim, pije pa limit, pishina dimerore, palester, pishine e jashtme, plazh).
Ne mbremje mund te shetisni pergjate bulevardit buze detit te Potronovi.

 

DITA 2:

Kohë e lirë për plazh dhe argëtim në ambjentet e resortit në shërbimin All Inclusive.

.

DITA 3: 

Kohë e lirë për plazh dhe argëtim në ambjentet e resortit në shërbimin All Inclusive.

*OPSIONALEEkskursion në Dubrovnik  ( Cmimi për person 30€ transferta + guida).
Pas drekes ores 15:00 ne shoqerine  e guides nisemi nga hotelit drejt Dubrovnikut (90 min larg)
Ne shoqerine e guides do te viziojme qytetin e mrekullueshem te Dubrovnikut, i cili cilesohet si nje nga perlat e Adriatikut.  Raguza (emri i vjeter i Dubrovnikut) ka qene gjithmone ure komunikimi per Europen. Qyteti eshte pjese e Trashegimive Kulturore te UNESCO-s.
Vizita perfshin:
Manastirin Francescan & Domenican. Porta e Piles dhe Ujembledhesin  Onofrio,  Farmacia e Vjeter, Shetitorja kryesore e qytetit Stradun, Katedralja e qytetit ( Katedralja e St. Blaise, shenjtorit te Dubrovnikut do te jete nje eksperience e bukur per viziten tuaj), Pallati i Dukes, Kulla e Sahatit, Statujen e Heroit Orlando dhe Shkrimtarit Marin Drizic, Kullen e Mincetes. Portin e Qytetit. Me pas do te vizitojme Uren Tudjman e cila eshte ndertuar per nder te Presidentit te pare Kroat, Franjo Tudjman, gjate viteve 1999 – 2001.
*Kthimi ne hotel ne mbremje, kohe e lire per te shijuar sherbimin All Inclusive ne hotel.

 

DITA 4:

Kohe e lire per plazh ne ambjentet e resortit në shërbimin All Inclusive.

*OPSIONALE: Ekskursion ne Kotor – Porto Montenegro (Cmimi person 20€ transferta me autobuz + guida)
Pas konsumit te drekes rreth ores 15:00 nisemi per te vizituar qytetin e Kotorit. Ne shoqerine e guides vizitojme kalane trekendore te Kotorit, duke pershkruar qytetin e vjeter. Do te shikojme shtepi te ndryshme ne brendesi te kalase me stema familjesh feduale te gdhendura ne portat e shtepive, dhe katedralen e bukur te Kotorit.  Shetijta ne qytetin e vjeter mund te vazhdoje duke ecur mbi muret e kalase ose duke u ngjitur ne shtegun e vjeter qe te drejton ne majen e Kalase ku ndodhet citadela, pallati mbreteror i sundueseve te Kotorit (ku nder to permendin edhe mbretereshen Teuta). Pas vizites ne Kotor udhetojme drejt Porto Montenegros. Vizite e portit me luksoz ne Malin e Zi dhe te jahteve te shumta te ankoruara.
*Kthimi ne hotel ne mbremje kohe e lire per te shijuar sherbimin All Inclusive te hotelit.

 

DITA 5:

Kohe e lire per plazh dhe argetim ne ambjentet e resortit ne sherbimin All Inclusive.

 

DITA 6:

Kohe e lire per plazh deri ne oren 14:00.
Largimi nga hotelit dhe nisja drejt Shqiperise, mberritja ne mbremje.

Në çmim përfshihet

1) Akomodimi për 5 netë në Hotel Carine Kumbor 4 Yje superior, buzë plazhit, ne Portonovi
2) Shërbimi All Inclusive në hotel (mengjes + dreke + darke + pijet pa limit + mes vakte).
3) Transferta Tiranë – Hotel – Tiranë.
4) Shezllonet e Pishines
5) Shezllonet e Plazhit
6) Spa e hotelit (pishina dimerore, palester)
7) Asistenca nga stafi i agjensisë gjatë qëndrimit në hotel

Në çmim nuk përfshihet

1) Taksa turistike 1.5€ personi për natë e cila paguhet në recepsion.
2) Ekskursionet opsionale

Shenime:

DOGANA
➤ Për kalimin e doganës ju nevojitet pashaportë ose kartë Identitetit me vlefshmëri minimumi 3 muaj
——————————————————
POLITIKAT E ÇMIMIT PËR FËMIJËT
➤ Fëmijët deri në moshën 11.99 vjeç per akomodim me 2 te rritur ne dhome përfitojnë 50% ulje

——————————————————
INFORMACIONE

► Akomodimi ne dhome teke (sngle) është me ekstra pagesë ne vlerën 50% mbi çmimin për person.
► Nëse dëshironi dhomë me pamje të plotë nga deti është me ekstra pagesë në vlerën 15€ nata/ personi
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo, atëherë do të jenë dy krevate teke të bashkuar.
► Nëse shtrati për personin e tretë/katërt nuk do jetë standart, atëherë do jetë sofa bed (shtrat i shtuar në dhomë).
► Operatori Turistik nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, ekspuls, skadenca e mjetit identifikues, etj.
► Nëse nuk i keni mbushur 18 vjec dhe udhëton pa praninë e njërit ose asnjërit prej prindërve, ju nevojitet prokurë e noterizuar në gjuhën angleze.
►Ekziston mundësia që disa nga përmbajtjet e hotelit/udhëtimit të mos jenë aktualisht në funksion për shkak të rrethanave objektive, të cilat operatori nuk mund të ndikojë.
► Cmimet dhe disponueshmeria e muzeumeve, ekskursioneve dhe cdo aktivitet tjeter lokal mund te ndryshojne dhe jane pergjegjesi e vete Operatoreve Lokale qe mundesojne keto shitje.——————————————————

Të sugjeruara
Plazh ne CANJ - Hotel MONTE MARE 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive. Dhome me Pamje nga Deti. Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim.
Shiko Detaje
Plazh ne MALIN E ZI (All Inclusive) - Carine Hotel Kumbor 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
Shiko Detaje
Plazh ne CANJ - Hotel MONTENEGRO 4⭐- 3 Ditë (2 Netë) ➡ – Nisje 9, 16, 23, 30, Qershor / 7, 14, 21, 28, Korrik / 4, 11, 18, 25, Gusht / 1, 8, Shtator
Akomodim ne hotel Montenegro 4 Yje ne Canj buze plazhit, ne sherbimin Mengjes + Darke. Dhome me pamje nga deti ose nga mali sipas disponibilitetit
Shiko Detaje
Plazh ne MALIN E ZI (All Inclusive) - Carine Hotel PARK 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
Shiko Detaje
Hotel MONTENEGRINA 4 Yje (All Inclusive), Budva – Fillon nga 76€/nata!
Hotel MONTENEGRINA 4 Yje eshte i vendosur ne zonen e Rafailovic, Budva dhe ofron sherbimin All Inclusive!  
Shiko Detaje
Resort PEARL BEACH 4 Yje (All Inclusive), Canj – Fillon nga 89€/nata!
Sherbimi All Inclusive. Mini akuapark per femije. Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Resorti ndodhet ne vijen e pare te plazhit.
Shiko Detaje