Resort PEARL BEACH 4 Yje (All Inclusive), Canj – Fillon nga 89€/nata!

Spastroje
Të rritur:
ose kontakto:

 PEAR BEACH  RESORT 4 Yje eshte i vendosur ne plazhin e Canj, Bar dhe ofron sherbimin All Inclusive!🌞

 

 •  2 – 19 Qershor                                              
  Cmimi per te rritur 89€/nata personi
  Foshnje 0 – 1.99vj falas
  Femije 2 – 11.99 paguan 50%

 

 • 20 Qershor – 9 Korrik
  Cmimi per te rritur 105€/nata personi
  Foshnje 0 – 1.99vj falas
  Femije 2 – 11.99 paguan 50%

 

 •  10 Korrik – 25 Gusht
  Cmimi per te rritur 130€/nata personi
  Foshnje 0 – 1.99vj falas
  Femije 2 – 11.99 paguan 50%

 

 •  26 Gusht – 10 Shtator
  Cmimi per te rritur 89€/nata personi
  Foshnje 0 – 1.99vj falas
  Femije 2 – 11.99 paguan 50%

PROGRAMI I DETAJUAR

Plazh All Inclusive ne CANJ

PERSHKRIMI HOTELIT

I vendosur në Çanj,  ne vijen e pare te plazhit, Pearl Beach Hotel & Resort ofron sherbimin All Inclusive ne 2 restorante, pishinë të hapur për të rritur, pishinë të jashtme për fëmijë, zonë plazhi private, qendër Wellness dhe Spa, kënd lojërash për fëmijë të brendshëm dhe të jashtëm,  3 bare (ne pishine, plazh dhe lounge, dhe gjithashtu nje mini akuapark per femijet.
Dhomat jane te kompletuara me banjo private, kondicioner, TV me ekran të sheshtë 42” me kabllor dhe ballkon.
Gjatë qëndrimit në hotel mund të shijoni shërbimin All Inclusive në restoratin kryesor të hotelit (mëngjes + drekë + darkë), dhe pije pa limit ne baret e hotelit.
Shezllonet e plazhit dhe shezllonet e pishinës janë të përfshirë ne cmim dhe te askesueshëm gjatë pushimeve tuaj në PEARL BEACH RESORT 4 Yje.
Recepsioni punon 24 orë dhe sherbimi wifi eshte falas.
Në gjirin pranë hotelit ofrohen edhe sporte ujore si jet-ski, paraglading, flyboard, banana ride, shetitje me motoskaf, etj; ndërkohe ofrohen edhe shërbimi i makinave me qera, motorëve dhe biçikletave.

Plazh i Canj-it eshte nje nga perlat e Rivieres Malazeze. Me nje plazh me guralece dhe ujin e kristalt blu, Canji te ngjason me bukurin e jugut tone si Jal dhe Himar. Nje lum qe buron nga malet perball ndan detin ne dy gjysma, dhe gjelberimi rrethues i jep me shume bukuri natyres se qytezes.
Gjithashtu pak km me tutje mund te vizitoni Plazhin e Mbretereshes (vajtje – ardhje behet vetem me varka dhe kushton 3/5€). Plazhi i Mbretereshes ne Canj, eshte nje gji i virgjer me nje bukuri te rrallë, nje plazh unikal i Rivieres Malazeze qe duhet te vizitohet nga ju.

 

TRANSFERTA OPSIONALE

Mund te shtoni edhe sherbimin e transportit, me nisje te garantuar 4 dite te javes: E Hene, E Merkure, E Shtune, E Diele.

TIRANA: Nisje ora 6:00 nga Sheshi Piazza mbrapa Muzeut Kombetar — cmimi 20€
DURRES: Nisje ora 5:00 nga Pallati Sportit — cmimi 20€
SHKODER: Nisje ora 7:30 nga ura Bunes (karburant Luani) — cmimi 20€

.

EKSKURSIONET

Gjate qendrimit tuaj ne hotel, stafi i agjensise do te organizoje ekskursione te ndryshme, duke mundesuar jo vetem qendrimin ne plazh por vizita dhe shetitje ne Kotor, Porto Montenegro, Dubrovnik dhe lundrimi me varka ne gjirin e Kotorit.

➤ DUBROVNIK: cdo dite te marte dhe dite te premte  (Cmimi per person 40€ transferta me autobuz + guide).
Ne mengjes ne shoqerine e guides nisemi nga hoteli drejt Dubrovnikut (2 ore larg)
Ne shoqerine e guides do te viziojme qytetin e mrekullueshem te Dubrovnikut, i cili cilesohet si nje nga perlat e Adriatikut.  Raguza (emri i vjeter i Dubrovnikut) ka qene gjithmone ure komunikimi per Europen. Qyteti eshte pjese e Trashegimive Kulturore te UNESCO-s.
Vizita perfshin:
Manastirin Francescan & Domenican. Porta e Piles dhe Ujembledhesin  Onofrio, Farmacia e Vjeter, Shetitorja kryesore e qytetit Stradun, Katedralja e qytetit ( Katedralja e St. Blaise, shenjtorit te Dubrovnikut e cila do jete nje eksperience e bukur per viziten tuaj), Pallati i Dukes, Kulla e Sahatit, Statujen e Heroit Orlando dhe Shkrimtarit Marin Drizic, Kullen e Mincetes, Portin e Qytetit. Me pas do te vizitojme Uren Tudjman e cila eshte ndertuar per nder te Presidentit te pare Kroat, Franjo Tudjman, gjate viteve 1999 – 2001.
Kthimi ne hotel pasdite.

➤ KOTOR – PORTO MONTENEGRO: cdo dite te merkure dhe dite te shtune  (Cmimi per person 20€ transferta me autobuz + guida)
Pas drekes ores 14:00 nisemi per te vizituar qytetin e Kotorit. Ne shoqerine e guides vizitojme kalane trekendore te Kotorit, duke pershkruar qytetin e vjeter ne rrugicat e ngurta. Do te shikojme shtepi te ndryshme ne brendesi te kalase me stema familjesh feduale te gdhendura ne portat e shtepive, dhe katedralen e bukur te Kotorit.  Shetitja ne qytetin e vjeter mund te vazhdoje duke ecur mbi muret e kalase, ose duke u ngjitur ne shtegun e vjeter qe te drejton ne majen e Kalase ku ndodhet citadela, pallati mbreteror i sundueseve te Kotorit (ku nder to permendin edhe mbretereshen Teuta). Pas vizites ne Kotor udhetojme drejt Porto Montenegros. Vizite e portit me luksoz ne Malin e Zi dhe te jahteve te shumta te ankoruara.
Kthimi ne hotel pasdite.

➤BUDVA – ISHULLI HAWAI ME TRAGET: cdo dite te marte, dite te enjte dhe dite te shtune  (Cmimi per person 30€ anija + guida)
*Pas mengjesit ne hotel, nga moli i Canj fillojme aventuren tone blu duke lundruar me anije nga Canj ne Budva. Mberritja ne Budva vizite e qytetit te vjeter te Budvas ne shoqerine e guides.
Plazhi i pare qe vizitojme ne kete lundrim do jete ishulli Shen Nikolla, i cilesuar ndryshe edhe si Ishulli “HAWAI”. Kohe e lire per plazh ne ishull.
Pas plazhit ne “Hawai” lundrojme drejt Shen Stefanit.  Mberritja ne Shen Stefan dhe kohe e lire per plazh afer ishullit, ku ju ftojme te hidheni nga anija ne ujin e kristalt te Adriatikut.
Vazhdimi aventures tone blu, ne plazhin e Mbretereshes. Kohe e lire per plazh dhe me pas kthimi ne Canj.
Ky ekskursion starton nga Porti i Canjit ne oren 09:00 te mengjesit dhe kthimi 17:30.

 

Në çmim përfshihet

1) Akomodimi në Pearl Beach Resort 4 Yje, buzë plazhit
2) Shërbimi All Inclusive në hotel (mengjes + dreke + darke + + mes vakte +pijet pa limit).
3) Shezllonet e Pishines.
4) Shezllonet e Plazhit.
5) Qendra Spa e hotelit
6) Perdorimi i Mini Aqua Park
7) Asistenca nga stafi i agjensisë gjatë qëndrimit në hotel

 

 

Në çmim nuk përfshihet

a) Transferta në hotel sipas qyteteve përkatëse.
b) Taksa lokale 1.30€ nata/person paguhet ne recepsion nga klienti ne momentin e check in.

Shenime:

Duhet të dini se:
👇👇👇
DOGANA
➤ Për kalimin e doganës ju nevojitet pashaportë ose kartë Identitetit me vlefshmëri minimumi 3 muaj.
➤Per tu bere pjesemares ne eskursionin e Dubrovnik, ju nevojitet pasaporte me vlefshmëri minimumi 6 muaj.
——————————————————
POLITIKAT E ÇMIMIT PËR FËMIJËT
➤ Fëmijët deri në moshën 11.99 vjeç e përfitojnë paketën me 50% zbritje për akomodim me 2 të rritur në dhomë

——————————————————
INFORMACIONE
INFORMACIONE
► Akomodimi ne dhome teke (sngle) është me ekstra pagesë ne vlerën 50% mbi çmimin për person.
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo, atëherë do të jenë dy krevate teke të bashkuar.
► Nëse shtrati për personin e tretë/katërt nuk do jetë standart, atëherë do jetë sofa bed (shtrat i shtuar në dhomë).
► Operatori Turistik nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshme sic janë mungesë dokumentacioni, ekspuls, skadenca e mjetit identifikues, etj.
► Nëse nuk i keni mbushur 18 vjec dhe udhëton pa praninë e njërit ose asnjërit prej prindërve, ju nevojitet prokurë e noterizuar në gjuhën angleze.
►Ekziston mundësia që disa nga përmbajtjet e hotelit/udhëtimit të mos jenë aktualisht në funksion për shkak të rrethanave objektive, të cilat operatori nuk mund të ndikojë.
► Cmimet dhe disponueshmeria e muzeumeve, ekskursioneve dhe cdo aktivitet tjeter lokal mund te ndryshojne dhe jane pergjegjesi e vete Operatoreve Lokale qe mundesojne keto shitje.
——————————————————

Informacion shtesë

Data e nisjes

01/07/2023, 01/08/2023, 01/09/2023, 02/06/2023, 02/07/2023, 02/08/2023, 02/09/2023, 03/06/2023, 03/07/2023, 03/08/2023, 03/09/2023, 04/06/2023, 04/07/2023, 04/08/2023, 04/09/2023, 05/06/2023, 05/07/2023, 05/08/2023, 05/09/2023, 06/06/2023, 06/07/2023, 06/08/2023, 06/09/2023, 07/06/2023, 07/07/2023, 07/08/2023, 08/06/2023, 08/07/2023, 08/09/2023, 09/03/2023, 09/06/2023, 09/07/2023, 09/08/2023, 10/06/2023, 10/07/2023, 10/08/2023, 11/06/2023, 11/07/2023, 11/08/2023, 12/06/2023, 12/07/2023, 12/08/2023, 13/06/2023, 13/07/2023, 13/08/2023, 14/06/2023, 14/07/2023, 14/08/2023, 15/06/2023, 15/07/2023, 15/08/2023, 16/06/2023, 16/07/2023, 16/08/2023, 17/06/2023, 17/07/2023, 17/08/2023, 18/06/2023, 18/07/2023, 18/08/2023, 19/06/2023, 19/07/2023, 19/08/2023, 20/06/2023, 20/07/2023, 20/08/2023, 21/06/2023, 21/07/2023, 21/08/2023, 22/06/2023, 22/07/2023, 22/08/2023, 23/06/2023, 23/07/2023, 23/08/2023, 24/06/2023, 24/07/2023, 24/08/2023, 25/06/2023, 25/07/2023, 25/08/2023, 26/06/2023, 26/07/2023, 26/08/2023, 27/06/2023, 27/07/2023, 27/08/2023, 28/06/2023, 28/07/2023, 28/08/2023, 29/06/2023, 29/07/2023, 29/08/2023, 30/06/2023, 30/07/2023, 30/08/2023, 31/07/2023, 31/08/2023

Netë

3 nete, 4 nete, 5 nete, 6 nete, 7 nete

Hoteli

Hotel PEARL BEACH

KATEGORI

Të sugjeruara
Plazh ne CANJ - Hotel MONTE MARE 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive. Dhome me Pamje nga Deti. Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim.
Shiko Detaje
Plazh ne MALIN E ZI (All Inclusive) - Carine Hotel Kumbor 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
Shiko Detaje
Plazh ne CANJ - Hotel MONTENEGRO 4⭐- 3 Ditë (2 Netë) ➡ – Nisje 9, 16, 23, 30, Qershor / 7, 14, 21, 28, Korrik / 4, 11, 18, 25, Gusht / 1, 8, Shtator
Akomodim ne hotel Montenegro 4 Yje ne Canj buze plazhit, ne sherbimin Mengjes + Darke. Dhome me pamje nga deti ose nga mali sipas disponibilitetit
Shiko Detaje
Plazh ne MALIN E ZI (All Inclusive) - Carine Hotel PARK 4⭐- 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 5, 7, 12, 14, 19, 21, 26, 28 Qershor / 3, 5, 10, 12, 17, 19, 24, 26, 31 Korrik / 2, 7, 9, 14, 16, 21, 23, 28, 30 Gusht / 4, 6 Shtator
Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
Shiko Detaje
Hotel MONTENEGRINA 4 Yje (All Inclusive), Budva – Fillon nga 76€/nata!
Hotel MONTENEGRINA 4 Yje eshte i vendosur ne zonen e Rafailovic, Budva dhe ofron sherbimin All Inclusive!  
Shiko Detaje
Resort PEARL BEACH 4 Yje (All Inclusive), Canj – Fillon nga 89€/nata!
Sherbimi All Inclusive. Mini akuapark per femije. Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Resorti ndodhet ne vijen e pare te plazhit.
Shiko Detaje