Plazh ne HOTEL CARINE KUMBOR SUPERIOR 4 Yje, PONTA NOVI (All Inclusive) – Fillon nga 315€

Spastroje
Të rritur:
ose kontakto:

🔔 Rezervo deri me 31 Mars 2023, dhe Perfito OFERTAT
Paketa per 3 nete zbritje 50 euro per person
Paketa per 4 nete zbritje 70 euro per person
Paketa per 5 nete zbritje 90 euro per person
Paketa per 6 nete zbritje 105 euro per person


🌞 Plazh All Inclusive ne PONTA NOVI (Gjiri i Kotorit)

❗Hotel Carine Kumbor Superior 4 Yje, buze plazhit
❗Eksluzivitet i VEA Travel & partnereve te VEA Travel Group

 


PERIUDHA 2 – 19 Qershor
4 Dite (3 Nete) — Cmimi 315€
5 Dite (4 Nete) — Cmimi 420€
6 Dite (5 Nete) — Cmimi 525€
7 Dite (6 Nete) — Cmimi 630€

.


PERIUDHA 20 Qershor – 9 Korrik
4 Dite (3 Nete) — Cmimi 345€
5 Dite (4 Nete) — Cmimi 460€
6 Dite (5 Nete) — Cmimi 575€
7 Dite (6 Nete) — Cmimi 690€

 


PERIUDHA 10 Korrik – 25 Gusht
4 Dite (3 Nete) — Cmimi 375€
5 Dite (4 Nete) — Cmimi 500€
6 Dite (5 Nete) — Cmimi 625€
7 Dite (6 Nete) — Cmimi 750€

.

PERIUDHA  25 Gusht – 10 Shtator
4 Dite (3 Nete) — Cmimi 315€
5 Dite (4 Nete) — Cmimi 420€
6 Dite (5 Nete) — Cmimi 525€
7 Dite (6 Nete) — Cmimi 630€

PROGRAMI I DETAJUAR

PERSHKRIMI HOTELIT

I vendosur në gjirin e bukur të Kotorrit, Carine Hotel Kumbor Superior u lejon mysafirëve të përjetojnë bukurinë e vërtetë malazeze. Pavarësisht nëse preferoni malet apo plazhet, ky hotel ofron përzierjen perfekte të të dyjave. Mund të shijoni pamje spektakolare nga komoditeti i një prej dhomave të ndritshme dhe moderne ose të shijoni një pije në mbrëmje në barin e hotelit përpara se të shkoni në nga restorantin e hotelit. Sigurohuni që të përfitoni nga lehtësitë që ofron ky hotel dhe të relaksoheni në pishinën e brendshme luksoze me pafundësi ose të relaksoheni në Jakuzin panoramike të jashtëm, ku mund të shijoni vërtet një mjedis mahnitës.
Gjatë qëndrimit në hotel do të shijoni shërbimin All Inclusive në restoratin kryesor të hotelit (mëngjes + drekë + darkë), dhe pije pa limit ne restorantin e hotelit dhe në ambjentet e tij si baret e brëndshëm dhe të  jashtëm. Gjithashtu gjatë ditës ofrohen edhe mes-vaktet.
Çdo dhomë në hotel është e pajisur me kondicioner dhe ka një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore. Disa dhoma kanë pamje nga deti ose mali. Çdo dhomë është e pajisur me një banjo private dhe garderobë .
Shezllonet e plazhit dhe shezllonet e pishinës janë të përfshirë ne cmim dhe te askesueshëm gjatë pushimeve tuaj në HOTEL CARINE KUMBOR SUPERIOR 4 Yje.
Recepsioni punon 24 orë gjithashtu edhe wifi falas.
Në gjirin pranë hotelit ofrohen edhe sporte ujore si jet-ski, paraglading, flyboard, banana ride, shë titje me motoskaf, etj … ndërsa ofrohet edhe shërbimi me qera i makinave, motorëve dhe biçikletave.

 

TRANSFERTA NGA 6 QYTETE

Transferta me autobuz komod turistik, me nisje te garantuar 4 here ne jave cdo dite  te hene, te merkure, te shtune, te diele si me poshte

MUAJI QERSHOR: Nisje : 3 Qershor / 4 Qershor / 5 Qershor / 7 Qershor / 10 Qershor / 11 Qershor / 12 Qershor / 14 Qershor / 17 Qershor / 18 Qershor / 19 Qershor / 21 Qershor / 24 Qershor / 25 Qershor / 26 Qershor / 28 Qershor

MUAJI KORRIK: Nisje : 1 Korrik / 2 Korrik / 3 Korrik / 5 Korrik / 8 Korrik / 9 Korrik / 10 Korrik / 12 Korrik / 15 Korrik / 16 Korrik / 17 Korrik / 19 Korrik / 22 Korrik / 23 Korrik / 24 Korrik / 26 Korrik / 29 Korrik / 30 Korrik / 31 Korrik

MUAJI GUSHT: Nisje : 1 Gusht / 2 Gusht / 3 Gusht / 5 Gusht / 6 Gusht / 7 Gusht / 9 Gusht / 12 Gusht / 13 Gusht / 14 Gusht / 16 Gusht / 19 Gusht / 20 Gusht / 21 Gusht / 23 Gusht / 26 Gusht / 27 Gusht / 28 Gusht / 30 Gusht

MUAJI SHTATOR: Nisje : 2 Shtator / 3 Shtator/ 6 Shtator

TIRANA: Nisje ora 6:00 nga sheshi piazza mbrapa muzeut kombetar — cmimi 20€
DURRES: Nisje ora 5:00 nga pallati sportit — cmimi 20€
SHKODER: Nisje ora 7:30 nga ura Bunes (karburat Luani) — cmimi 20€
—-
PRISHTINE: Nisje ora 4:00 nga parku autobuzave — cmimi 35€
FERIZAJ: Nisje ora 3:00 nga qendra tregtare Village — cmimi 35€
PRIZREN: Nisje ora 5:30 nga parku autobuzave — cmimi 35€

 

ESKURSIONET

Gjate qendrimit tuaj ne hotel, stafi i agjensise do te organizoje eskursione te ndryshme, duke mundesuar jo vetem qendrimin ne plazh por vizita dhe shetitje ne Kotor, Porto Montenegro, Dubrovnik dhe lundrimi me varka ne gjirin e Kotorit.

DUBROVNIK: cdo marte dhe te premte  (Cmimi person 30€ transferta me autobuz + guida)
Pas drekes ores 15:00 ne shoqerine  e guides nisemi nga hotelit drejt Dubrovnikut (90 min larg)
Ne shoqerine e guides do te viziojme qytetin e mrekullueshem te Dubrovnikut, i cili cilesohet si nje nga perlat e Adriatikut.  Raguza (emri i vjeter i Dubrovnikut) ka qene gjithmone ure komunikimi per Europen. Qyteti eshte pjese e Trashegimive Kulturore te UNESCO-s.
Vizita perfshin:
Manastirin Francescan & Domenican. Porta e Piles dhe Ujembledhesin  Onofrio,  Farmacia e Vjeter, Shetitorja kryesore e qytetit Stradun, Katedralja e qytetit ( Katedralja e St. Blaise, shenjtorit te Dubrovnikut do te jete nje eksperience e bukur per viziten tuaj), Pallati i Dukes, Kulla e Sahatit, Statujen e Heroit Orlando dhe Shkrimtarit Marin Drizic, Kullen e Mincetes. Portin e Qytetit. Me pas do te vizitojme Uren Tudjman e cila eshte ndertuar per nder te Presidentit te pare Kroat, Franjo Tudjman, gjate viteve 1999 – 2001.
Kthimi ne hotel pasdite

➤ KOTOR – PORTO MONTENEGRO: cdo te merkure dhe te shtune  (Cmimi person 20€ transferta me autobuz + guida)
Pas drekes ores 15:00 nisemi per te vizituar qytetin e Kotorit. Ne shoqerine e guides vizitojme kalane trekendore te Kotorit, duke pershkruar qytetin e vjeter ne rrugicat e gurta. Do te shikojme shtepi te ndryshme ne brendesi te kalase me stema familjesh feduale te gdhendura ne portat e shtepive, dhe katedralen e bukur te Kotorit.  Shetijta ne qytetin e vjeter mund te vazhdoje duke ecur mbi muret e kalase, ose duke u ngjitur ne shtegun e vjeter qe te drejton ne majen e Kalase ku ndodhet citadela, pallati mbreteror i sundueseve te Kotorit (ku nder to permendin edhe mbretereshen Teuta). Pas vizites ne Kotor udhetojme drejt Porto Montenegros. Vizite e portit me lluksoz ne Malin e Zi dhe te jahteve te shumta te ankoruara.
Kthimi ne hotel pasdite.

 

FOTO TE HOTELIT

Në çmim përfshihet

1) Akomodimi në Hotel Carine Kumbor Superior 4 Yje, buzë plazhit, ne Bijela
2) Shërbimi All Inclusive në hotel (mengjes + dreke + darke + pijet pa limit + mes vakte
3) Shezllonet e Pishines
4) Shezllonet e Plazhit
5) Spa e hotelit (pishina dimerore, sauna, palester)
6) Asistenca nga stafi i agjensisë gjatë qëndrimit në hotel

Në çmim nuk përfshihet

a) Transferta në hotel sipas qyteteve përkatëse

Shenime:

DOGANA
➤ Për kalimin e doganës ju nevojitet pashaportë ose kartë Identitetit me vlefshmëri minimumi 3 muaj
——————————————————
POLITIKAT E ÇMIMIT PËR FËMIJËT
➤ Fëmijët deri në moshën 12.99 vjeç per akomodim me 2 te rritur ne dhome përfitojnë 50% ulje

——————————————————
INFORMACIONE

► Akomodimi ne dhome teke (sngle) është me ekstra pagesë ne vlerën 50% mbi çmimin për person
► Nëse krevati nuk do të jetë dopjo, atëherë do të jenë dy krevate teke të bashkuar
► Operatori Turistik nuk mban përgjegjësi për personat e kthyer nga policia për arsye të ndryshmë sic janë mungesë dokumentacioni, ekspuls, etj.
► Nëse nuk i keni mbushur 18 vjec dhe udhëton pa praninë njërit ose asnjërit prej prindërve, ju nevojitet prokurë e noterizuar
——————————————————

Të sugjeruara
PLAZH NË ZAKYNTHOS – All Inclusive - Zante Royal Resort 4⭐ – 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 6, 13, 20, 27 Qershor / 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
Zakynthos ne sherbimin ALL INCLUSIVE me akomodim ne Zante Royal Resort 4* dhe eksplorimi i plazheve me te bukura si Navagios Beach (eskursion me traget), Zante Aqua Village, Porto Zoro, Laganas Beach. Resorti i pozicionuar buze plazhit
Shiko Detaje
Pranverë në LEFKADA –– 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 8 Prill / 29 Prill
Pranvere me arome plazhi... ne ishullin e bukur te Lefkades
Shiko Detaje
ATHINE — 4 Dite (3 Nete) ➡ Nisje 23 Mars
A keni vizituar Tempullin e Zeusit...
Shiko Detaje
Plazh ne HOTEL VILA PETRA SUPERIOR 4 Yje, BUDVA (All Inclusive) – Fillon nga 267€
Akomodim ne hotel Vila Petra Superior 4 Yje ne Budva, Becici, buze plazhit, ne sherbimin All Inclusive (dhoma me pamje nga deti ose nga mali sipas disponibilitetit)
Shiko Detaje
VENECIA - VERONA - LIQENI GARDA — 4 Dite (3 Nete)➡ Nisje 23 Mars
Eja provo nje shtetije fantastike me gondola ne Venecia
Shiko Detaje
ZVICER – Alpet TITLIS –– 4 Ditë (3 Netë) ➡ Nisje 28 Prill
Te gjithe klientet tone e thojne: "Ky eshte Nje Udhetim Mbreslenes, te skalitet ne emcione te forta"
Shiko Detaje