PAKETA PLAZHI NE MALIN E ZI ALL INCLUSIVE — SE SHPEJTI OFERTAT EARLY BOOKING

Kontakto:

RESORET LLUKSOVE NE MALIN E ZI TE POZICIONUAR BUZE DETIT — SE SHPEJTI OFERTAT EARLY BOOKING

Akomodimi ne resorte 4 yje buze detit dhe me plazh privat ne sherbimin All Inclusive

Në çmim përfshihet

1. Transferta me autobuz / minibuz turistik
2. Sherbimin All Inclusive
3. Akomodimi ne resorte 4 yje buze detit
4. Guida (shoqeruesi) gjate vendeve qe do te vizitojme

 

Në çmim nuk përfshihet

Shenim:

RESORET LLUKSOVE NE MALIN E ZI TE POZICIONUAR BUZE DETIT — SE SHPEJTI OFERTAT EARLY BOOKING

Akomodimi ne resorte 4 yje buze detit dhe me plazh privat ne sherbimin All Inclusive

Të sugjeruara
BEOGRAD — 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 30 Prill / 7, 14, 21, 28 Maj — Hotel SPA BEOGRAD 4⭐
Shiko Detaje
THETH — 2 Ditë (1 Natë) All Inclusive ➡ Nisje 1, 8, 15, 22, 29 Maj — vila Pashko🏡
Vizite ne natyren mbreslenese te Thethit. Gatime tradiconale, mbremje festive dhe akomodim ne vilen me te mire te zones, vila Pashko ne qender te Thethit
Shiko Detaje
PLAZH NË CANJ, BUDVA – Resort MONTENEGRO 4⭐ — 3 Ditë (2 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 25 Qershor / 2, 9, 16, 23, 30 Korrik / 6, 13, 20, 27 Gusht
🤗Përfitoni ofertën EARLY BOOKING për rezervime deri me dt. 20 Prill 👉Çmimi 79€ për çdo datë nisje të sezonit
Shiko Detaje
PLAZH NË CANJ, BUDVA – Resort MONTENEGRO 4⭐ –— 6 Ditë (5 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 20, 27 Qershor / 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
🤗Përfitoni ofertën EARLY BOOKING për rezervime deri me dt. 20 Prill 👉Çmimi 169€ për çdo datë nisje të sezonit
Shiko Detaje
PLAZH NË CANJ, BUDVA – Resort MONTENEGRO 4⭐ — 8 Ditë (7 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 20, 27 Qershor / 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
🤗Përfitoni ofertën EARLY BOOKING për rezervime deri me dt. 20 Prill 👉Çmimi 229€ për çdo datë nisje të sezonit
Shiko Detaje
DUBAI - Abu Dhabi➡ Nisje 9 Maj / 23 Maj ― 5 Dite (4 Nete) — Hotel Haytt Place Jumeirah 4⭐
Vizitë në Kullën më të lartë në Botë Burj Khalifa, Jeep Safari ne Shkretetire dhe atraksionet me magjepse te Dubait. Vizitë edhe në Abu Dhabi dhe muzeun ferrari
Shiko Detaje