Destinacione

Filtro sipas çmimit

  315.00
  Hotel Carine KUMBOR Superior 4 Yje (All Inclusive), Portonovi – Fillon nga 105€/nata!
  Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
  Shiko Detaje
  285.00
  Hotel Carine PARK 4 Yje (All Inclusive), Bijela – Fillon nga 95€/nata!
  Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
  Shiko Detaje
  228.00
  Hotel MONTENEGRINA 4 Yje (All Inclusive), Budva – Fillon nga 76€/nata!
  Hotel MONTENEGRINA 4 Yje eshte i vendosur ne zonen e Rafailovic, Budva dhe ofron sherbimin All Inclusive!  
  Shiko Detaje
  267.00
  Hotel VILA PETRA Superior 4 Yje (All Inclusive), Budva – Paketa per 3 Nete / 4 Nete / 5 Nete / 6 Nete / 7 Nete
  Akomodim ne hotel Vila Petra Superior 4 Yje ne Budva, Becici, buze plazhit, ne sherbimin All Inclusive (dhoma me pamje nga deti ose nga mali sipas disponibilitetit)
  Shiko Detaje
  267.00
  MONTE MARE Hotel 4 Yje (All Inclusive), Canj – Fillon nga 89€/nata!
  Sherbimi All Inclusive. Nje Femije FALAS. Dhome me Pamje nga Deti. Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim.
  Shiko Detaje
  267.00
  Resort PEARL BEACH 4 Yje (All Inclusive), Canj – Fillon nga 89€/nata!
  Sherbimi All Inclusive. Mini akuapark per femije. Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Resorti ndodhet ne vijen e pare te plazhit.
  Shiko Detaje