Pushimet All Inclusive ne Malin e Zi

Pushimet ne Malin e Zi jane nje zgjedhje e shkelqyer per te shijuar peisazhet e bukura te natyres. I vendosur midis majave te larta dhe fushave te gjelbera te kultivuara ofron pamje te nje natyre te mrekullueshme. Nese doni te ndjeni nje atmosfere te qete dhe te relaksuar larg zhurmes se qytetit, Mal i Zi eshte destinacioni i duhur per ju.

Nje nga destinacionet me te bukura te Malit te Zi eshte bregdeti i Adriatikut. Plazhet e tij me uje te kristalta dhe rere te bardhe jane ideale per te shijuar diellin dhe detin gjate veres. Vizita ne Kotor, Porto Montenegro, Dubrovnik dhe Lundrim me Traget nuk duhet te mungojne ne asnje menyre nese do zgjidhni pushimet ne rivieren Malazeze. 6 dite jane ideale per te shijuar atraksionet e ketij vendi.  Kenaqesia shtohet kur pushimet behen ne Hotel Carine Kumbor me 4 yje, buze plazhit ne Portonovi.

Shikoni datat e nisjes dhe cmimet e paketave tona All Inclusive me Vea Travel.

Kulturat dhe historite e lashta te Malit te Zi vazhdojne te jene nje atraksion per turistet. P.sh Kotori, nenshkruar nga UNESCO si pjese e trashegimise kulturore boterore.

Mos harrojme qe Mali i Zi mbart nje menyre unike per te shijuar ushqimin dhe pijet vendase. Ne restorantet do te keni mundesi per te provuar kuzhinen traditionale me ushqime te shijshme dhe pije te fresketa.

Si perfundim, pushimet all-inclusive ne Malin e Zi jane nje mundesi e mrekullueshme per te shijuar natyren, kulturen dhe kuzhinen e tij te pasur.