A po kerkoni Pushime ne Greqi me oferta all-inclusive?

Nëse jeni në kërkim të një pushimi relaksues në plazh, Greqia është vendi i duhur për t’ju bërë të ndjeheni si në parajsë. Një opsion i shkëlqyeshëm për pushime në Greqi në verën e vitit 2023 janë ofertat all-inclusive. Keto oferta përfshijnë të gjitha shërbimet që mund të dëshironi gjatë qëndrimit tuaj në hotel. Kjo do të thotë se ju nuk do të keni nevojë të shpenzoni para shtesë për ushqim, pije dhe shërbime tjera, sepse ato janë përfshirë në çmimin e dhënë për paketën tuaj.

Ne kete artikull do t’ju flas per Pushime ne Greqi dhe ofertat all-inclusive qe ne ofrojme.

Vera 2023: Pushime në Greqi me oferta all-inclusive

Pushimet në Greqi me oferta all-inclusive janë një opsion i mirë për ata që duan të relaksohen dhe të kalojnë një kohë të mirë në plazh. Në vitin 2023, destinacionet turistike në Greqi ofrojnë shumë opsione të tilla për pushuesit e ndryshëm.

Nëse jeni në kërkim të një udhëtimi në plazh me të gjitha shërbimet duke u shmangur nga problemet e organizimit të vetëm, atëherë ofertat all-inclusive mund të jenë zgjidhja ideale për ju. Këto oferta përfshijnë ushqim dhe pije të gjitha ditët, akses në plazh, aktivitete dhe argëtim në ambientet e kompleksit turistik.

Cilat jane destinacionet qe ne ofrojme

Destinacionet  turistike si  Korfuzi, Lefkada dhe Zakynthos, janë vendet më të kërkuara për pushime në Greqi. Këto vende ofrojnë plazhe të bukura, argëtim në natyrë dhe shumë atraksione të tjera.

Nëse planifikoni një udhëtim në Greqi me oferta all-inclusive, është e rëndësishme të kujdeseni për rezervimin e vendit me kohë, pasi që kjo është një periudhë kur numri i turistëve është shumë i madh. Për ta bërë këtë proces më të lehtë, rezervo ne Vea Travel dhe të zgjidhni një nga paketat e ofruara.

Pushime në Greqi me oferta all-inclusive: Korfuz

Ofrojme:

 • 7 Dite Plazh në Messonghi Beach Resort 4 Yje në shërbimin All Inclusive
 • Transporti
 • Ekskursione.

Ekskursione cdo ditë për të vizituar plazhe të ndryshme të Korfuzit si:

 • Paleokastrica
 • Lundrim me traget dhe shëtitje në ishujt Paxos – Antipaxos
 • Tur qyteti në Këlkyrë

Shiko datat e nisjes per Plazh ne Korfuz

Lexoni Programin e detajuar 

A doni te shkoni per plazh ne Lefkada

Ofrojme:

 • 6 Ditë plazh në ishullin magjepës të Lefkadës.

Me qendrim ne:

 • Hotel Lefkas 4 Yje. Eksluzivitet i VEA Travel & partnereve te VEA Travel Group.

Ekskursione cdo dite per te viziuar plazhe te ndryshme te Lefkadas si:

 • Parga
 • Porto kastiki
 • Egremi
 • Meganisi
 • Scorpions
 • Porti Fiskardo
 • Kathisma
 • Agio Nikita
 • Preveza

Shiko datat e nisjes per Plazh ne Lefkada

Programin i detajuar per ne Lefkada 

Plazh ne Zakynthos

Nese deshironi qe te kaloni pushime ne plazhet e Zakynthos ne kemi dy oferta per ju:

Plazh ne Zakynthos me qendrim ne:

 • Zante Royal Resort 4 Yje buze plazhit. Eksluzivitet i VEA Travel & partnereve te VEA Travel Group

Ofrojme:

 • 6 Dite plazh ne ishullin me fame boterore te Zakynthos

Ekskursione cdo dite per te vizituar plazhe te ndryshme te Zakynthos si:

 • Laganas Beach
 • Navagios Beach (lundrim me traget)
 • Ishulli i Breshkave te detit (ishulli Cameo)
 • Bananas Beach
 •  Zante

Shiko datat e nisjes per Plazh ne Zakynthos

Programin i detajuar per ne Zakynthos

Oferta e dyte per Plazh ne Zakynthos ofrojme:

Qendrim ne:

 • Hotel Strada Marina 4 Yje.
 • 6 Dite plazh ne ishullin me fame boterore te Zakynthos

Shiko datat e nisjes per Plazh ne Zakynthos

Programin i detajuar per ne Zakynthos

Rezervo ne Vea Travel

Per cdo informacion, mund te na shkruani ne faqen tone te Instagramit.

Udhetim te Mbare!


Imazhi i kopertinës është ne Lefkada, Greece. Foto nga Marko KelecevicUnsplash.