Perse te zgjedhim pushime All Inclusive Antalya?

Pushimet  me paketen All Inclusive Antalya jane nje zgjedhje e shkelqyer. Per ata qe duan te relaksohen dhe te shijojne plazhet e bukura, ushqimin e shkelqyer dhe sherbimin e mrekullueshem pa u merzitur per buxhetin. Nese deshironi të vizitoni nje destinacion të ri, një pakete ‘All Inclusive Antalya’ eshte zgjidhja me e mire për ju. Ketu do t’ju japim nje pamje te pergjithshme te cfare perfshin kjo lloj pakete.

Benefitet e Paketes All Inclusive:
  1. Ushqim dhe pije ne menyren e pakufizuar: Kjo eshte nje nga benefitet kryesore te paketes All-Inclusive. Mund te hani dhe te pini sa te deshironi gjate gjithe dites.
  2. Akomodimi: Paketa All Inclusive perfshin akomodimin tuaj ne resorte me 3-5 yje. Ku do te jeni ne nje dhome te rehatshme dhe te paster.
  3. Aktivitete: Ne te tilla resorte All Inclusive mund te gjeni aktivitete te ndryshme. Volejboll ne plazh, aerobi, yoga, futboll etj, te gjitha te ofruara falas ose edhe disa aktivitete shtese qe kushtojne extra.
  4. Shrbime SPA: Shume nga resortet ne paketat All Inclusive ofrojne sherbime SPA falas.
  5. Transporti nga aeroporti ne hotel dhe anasjelltas: Disa resortet ofrojne transport falas nga aeroporti ne hotel dhe anasjelltas, duke ju orfuar komoditet.

Paketat “all inclusive” jane te vlefshme per shkak te perfshirjes se shume sherbimeve ne nje çmim te vetem. Kjo do te thote qe ju nuk do te duhet te paguani shtese per ushqimin, pijet ose aktivitete te tjera brenda hotelit.

Per shume njerez, kjo mund te jete menyra me e lehte dhe me ekonomike per te planifikuar nje udhetim. Do te keni me pak shqetesime financiare. Ju do te keni nje ide të qarte te kostos dhe nuk do te keni surpriza te pakendshme ne fund te pushimeve tuaja. Gjithashtu ju do te keni mundesine te provoni ushqime popullore lokale. Si dhe te eksperimentoni me pije t ndryshme, duke bere qe pushimet tuaja te jene edhe me te rralla dhe magjike.

Mbi te gjitha juve ju mbetet te shqetesoheni vetem per valixhen tuaj. Per te tjerat mendojne paketa ‘ all inclusive.’

Klikoni ketu per te pare paketat tona all inclusive.

Per cdo informacion, mund te na shkruani ne faqen tone te Instagramit.