VEA Travel - Paketa Plazhi All Inclusive ne Resorte 4 Yje dhe 5 Yje ne Ishujt e Greqise, Riviera e Malit te Zi, Antalia, Bodrum, Barcelone, Hugharda. Paketa Turistike me Guid me Avion ne Europe. Paketa Turistike me Guid me Autobuz ne Ballkan. Oferta Turistike. BIleta Avioni. Rezervime Hoteli. Paketa Individuale. Agjensi Turistike. Tur Operator! - Nje Bote Per Tu Pare...
UDHËTIME TUIRSTIKE ME GUIDË ME AVION
549.00
PARIS - AMSTERDAM - BRUKSEL - DORTMUND - DISNEYLAND — 5 Dite (4 Nete) ➡ Nisje 21 Mars
Kryeqytetet me te bukura te Europes ne Nje Super Udhetim i organizuar ne detaje
Shiko Detaje
349.00
VENECIA - VERONA - LIQENI GARDA — 4 Dite (3 Nete)➡ Nisje 23 Mars
Eja provo nje shtetije fantastike me gondola ne Venecia
Shiko Detaje
399.00
ROME – VATIKAN –– 4 Ditë (3 Netë) ➡ Nisje 28 Prill
Nga madheshtia e Koloseut tek magjia e Mikelangelos ne kishat e Vatikanit....
Shiko Detaje
439.00
BARCELONE — 4 Dite (3 Nete) ➡ Nisje 28 Prill
Vizitoni Barcelonen e Guell dhe Antonio Gaudit me Katedralen me Madheshtore ne Bote: "La Sagrada Familia"
Shiko Detaje
499.00
ZVICER – Alpet TITLIS –– 4 Ditë (3 Netë) ➡ Nisje 28 Prill
Te gjithe klientet tone e thojne: "Ky eshte Nje Udhetim Mbreslenes, te skalitet ne emcione te forta"
Shiko Detaje
549.00
TURI I MADH I ITALISE — 5 Dite (4 Nete)➡ Nisje 27 Prill
Turizem, Antikitet, Kulture, Modernitet, Mode, Magji, dhe shume Argetim... Eshte thjesht ITALI
Shiko Detaje
Shiko të gjitha
UDHËTIME TUIRSTIKE ME GUIDË ME AUTOBUZ
119.00
Pranverë në KORFUZ (All Inclusive) –– 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 24 Mars / 8 Prill / 28 Prill
Vizita turistike dhe All Inclusive... e gjen vetem ne Korfuz
Shiko Detaje
279.00
VIENE - BUDAPEST - ZAGREB - BEOGRAD –– 5 Ditë (4 Netë) ➡ Nisje 22 Mars / 27 Prill
Elegance, Hijeshi, Klas, Lluks... ish-perandoria Austro-Hungareze nga Viena ne Budapest.
Shiko Detaje
129.00
DUBROVNIK - BUDVA - KOTOR -- Hotel Park 4⭐ (All Inclusive) –– 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 24 Mars / 8, 15, 21, 29 Prill
Dubrovnik, sherbim All Inclusive, Super Hotel Carine Park 4 yje buze detit... Kombinimi Juaj i Preferuar
Shiko Detaje
165.00
BREGDETI DALMAT -- PARKU KRKA –– 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 8; 15; 29 Prill
Kete pranvere vizito: Parku Natyror me Madheshtor ne Kroaci
Shiko Detaje
129.00
SARAJEVE (Feste me Muzike Live) -- Hotel Hollywood 4⭐ –– 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 8; 15; 29 Prill
Vizite ne 4 destinacione: Sarajeve, Mostar, Medjugore, Ujverat e Kravices.
Shiko Detaje
129.00
BEOGRAD — 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 24 Mars / 8; 15; 29 Prill
Vizite ne Beograd.  Lundrim me traget ne lumin Danub falas
Shiko Detaje
119.00
SOFIE — 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 24 Mars / 8; 15; 29 Prill
Vizitoni Sofien me arkitekturat e saj unikale
Shiko Detaje
129.00
Pranverë në LEFKADA –– 3 Ditë (2 Netë) ➡ Nisje 8 Prill / 29 Prill
Pranvere me arome plazhi... ne ishullin e bukur te Lefkades
Shiko Detaje
289.00
CANAKALE – IZMIR - PAMUKALE - BURSA –– 5 Ditë (4 Netë) ➡ Nisje 27 Prill
Duke eskploruar, vizituar dhe dashuruar Turqine ... Canakale, Izmir, Efes, Pamukale, Bursa.
Shiko Detaje
189.00
ATHINE - PATRA — 4 Dite (3 Nete) ➡ Nisje 28 Prill
A keni vizituar Tempullin e Zeusit...
Shiko Detaje
Shiko të gjitha
FUNDJAVAT TURISTIKE
70.00
DUBROVNIK –– 2 Ditë (1 Natë) ➡ Nisje 25 Mars / 8, 15, 22, 29 Prill
Vizite ne Dubronikun e bukur, qytetin e vjeter madheshtor Raguza, dhe qytezen turistike bregdetare Cavtat.
Shiko Detaje
75.00
SELANIK - UJEVARA EDESA –– 2 Ditë (1 Natë) ➡ Nisje 25 Mars / 8, 15, 22, 29, Prill
nga ujevara me e bukur e Greqise... ne Selanikun e modes dhe shopping
Shiko Detaje
65.00
METEORA - JANINE –– 2 Ditë (1 Natë) ➡ Nisje 25 Mars / 8, 15, 22, 29, Prill
Nga tempujt e Meteoras "pezull ne ajer"... ne Janinen e Ali Pashe Tepelene...
Shiko Detaje
65.00
MEDJUGORE - UJEVARAT E KRAVICES - MOSTAR –– 2 Ditë (1 Natë) ➡ Nisje 25 Mars / 8, 15, 22, 29, Prill
Perjetoni nga afer Mrekulline e quajtur MEDJUGORE
Shiko Detaje
Shiko të gjitha
PLAZH NE MALIN E ZI
258.00
Plazh ne HOTEL CARINE PARK 4 Yje, BIJELA (All Inclusive) - Fillon nga 285€
Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
Shiko Detaje
315.00
Plazh ne HOTEL CARINE KUMBOR SUPERIOR 4 Yje, PONTA NOVI (All Inclusive) - Fillon nga 315€
Sherbimi All Inclusive.  Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim. Femijet me 50% zbritje. Hoteli ndodhet buze plazhit
Shiko Detaje
267.00
Plazh ne HOTEL MONTE MARE 4 Yje, CANJ (All Inclusive) – Fillon nga 267€
Sherbimi All Inclusive. Nje Femije FALAS. Dhome me Pamje nga Deti. Shezllonet e plazhit te perfshira ne cmim.
Shiko Detaje
174.00
Plazh ne HOTEL MONTENEGRO 4 Yje, CANJ (Mengjes + Darke) – Fillon nga 174€
Akomodim ne hotel Montenegro 4 Yje ne Canj buze plazhit, ne sherbimin Mengjes + Darke. Dhome me pamje nga deti ose nga mali sipas disponibilitetit
Shiko Detaje
267.00
Plazh ne HOTEL VILA PETRA SUPERIOR 4 Yje, BUDVA (All Inclusive) – Fillon nga 267€
Akomodim ne hotel Vila Petra Superior 4 Yje ne Budva, Becici, buze plazhit, ne sherbimin All Inclusive (dhoma me pamje nga deti ose nga mali sipas disponibilitetit)
Shiko Detaje
Shiko të gjitha
PLAZH NE ISHUJT E GREQISE
279.00
PLAZH NË ZAKYNTHOS – Hotel Strada Marina 4⭐ – 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 6, 13, 20, 27 Qershor / 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
Zakynthos akomodimi ne Hotel Strada Marina 4* dhe eksplorimi i plazheve me te bukura si Navagios Beach (eskursion me traget), Zante Aqua Village, Porto Zoro, Laganas Beach. Hoteli i pozicionua ne qender te qytetit kryesore te ishullit, Zante.
Shiko Detaje
409.00
PLAZH NË ZAKYNTHOS – All Inclusive - Zante Royal Resort 4⭐ – 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 6, 13, 20, 27 Qershor / 4, 11, 18, 25 Korrik / 1, 8, 15, 22, 29 Gusht
Zakynthos ne sherbimin ALL INCLUSIVE me akomodim ne Zante Royal Resort 4* dhe eksplorimi i plazheve me te bukura si Navagios Beach (eskursion me traget), Zante Aqua Village, Porto Zoro, Laganas Beach. Resorti i pozicionuar buze plazhit
Shiko Detaje
510.00
PLAZH NË KORFUZ - Messonghi Beach Holiday Resort 4⭐ - 7 Ditë (6 Netë) All Inclusive ➡ Nisje 5, 12, 19, 26 Qershor / 3, 10, 17, 24, 31 Korrik / 7, 14, 21, 28 Gusht
☺️ Akomodim ne resort Messonghi Beach ne Korfuz buze plazhit, ne sherbimin All Inclusive se bashku me transportin dhe bileten e tragetit☺️
Shiko Detaje
299.00
PLAZH NË LEFKADA – Hotel Red Tower 4⭐/ Hotel Lefkas 4⭐ – 6 Ditë (5 Netë) ➡ Nisje 13, 20, 27 Qershor / 4, 11, 16, 21, 26 Korrik / 1, 6, 11, 16, 21, 26, 31 Gusht

Akomodimi në hotelet më cilësor të Lefkadës dhe argëtim në plazhet më të bukura si Porto Kasiki, Kathizma, Agio Nikita, Meganisi, Skorpios...

Shiko Detaje
Shiko të gjitha